Віддалена робота стає все більш популярною в Україні. Серед причин – можливість заробляти добрі гроші, не виходячи з дому. Зокрема, деякі роботодавці готові платити своїм співробітникам 40 тис. грн зарплати та більше, передають Патріоти України.
Так, організація, що спеціалізується на публікації наукових матеріалів, шукає редактора з роботи з науковими журналами та статтями. Платити обіцяють від 35 000 до 55 000 грн. Серед вимог:
Компанія, що займається гуртовими та роздрібними продажами, шукає менеджера з продажу на зарплату від 30 000 до 80 000 грн. Серед вимог – успішний досвід продажу В2В. При цьому, зазначається, новачок має пройти обов'язковий період адаптації в офісі компанії.
Готельна управляюча компанія шукає менеджера з туризму на зарплату від 50 000 до 60 000 грн. Ключовим обов'язком, зазначається, буде продаж "по вхідним теплим зверненнями покупців: вхідні дзвінки, повідомлення у Instagram та Facebook. Налагоджений процес генерації звернень". Серед вимог – досвід продажу туристичних послуг, у т.ч. телефоном, від 2 років.
У кого в Україні зарплати зросли найбільше
Водночас, найбільше 2024 року медіанна зарплата в Україні зросла у дизайнерів – одразу на 64%, до 28 750 грн. Значно підвищили зарплати SMM-менеджерам – на 62% до середніх 20 250 грн. Крім того, за даними аналітиків профільного ресурсу:
Медіанна зарплата – статистичний показник, який відображає рівень доходів у середині розподілу зарплат. Тобто, половина працівників отримує зарплату, меншу за медіанну, а інша половина — більшу.
На відміну від середньої зарплати, яка обчислюється як сума всіх зарплат, поділена на кількість працівників, медіанна зарплата є більш стійким показником, оскільки менше залежить від дуже високих чи низьких зарплат.
В Україні багатодітні родини можуть отримати 50% знижки на житлово-комунальні послуги, якщо середній дохід на одну особу не перевищує 4 240 грн. Для цього потрібно зареєструватися у Реєстрі осіб, які мають право на пільги, та подати необхідні документи...
Демографічна криза в Україні загострилася під час збройної агресії Росії. Війна призвела до різкого скорочення чисельності молоді. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проєкт урядової концепції Державної цільової соціальної програми "Молодь Ук...