В уряді зробили заяву про зникнення грошей з банківських карток: Як вберегти свої заощадження

Банківські картки українців можуть будь-якої хвилини стати здобиччю шахраїв. Останнім часом в Україні почастішали випадки зникнення грошей з банківських карток громадян, передають Патріоти України.

Причому, як з'ясовується згодом, цих викрадень можна було уникнути, якби користувачі карт виявили більше пильності.Про те, що як запобігти зникненню грошей з банківських карток, розповіло видання Napensii, посилаючись на прес-службу Мінреінтеграції.

Потрібно запам'ятати кілька простих правил і неухильно їх дотримуватись. А найголовніше – нікому не розголошувати жодних відомостей про свою банківську картку, крім номера самої картки у разі потреби.

Основні правила безпеки, які допоможуть уникнути зникнення грошей із банківської картки

  • PIN-код картки потрібно знати напам'ять. Не варто записувати його ні на паперових, ні на електронних носіях. І тим більше, не зберігайте його в одному гаманці з карткою.
  • Нікому не повідомляйте ні PIN-код, ні CVV2-код своєї карти. Навіть якщо вам телефонують нібито від імені банку або від імені правоохоронних органів. Та й при особистому спілкуванні з кимось ці дані слід тримати при собі.
  • Намагайтеся періодично змінювати PIN-код картки. Однак це не варто робити у вуличному банкоматі, а лише через перевірений банкомат, що знаходиться всередині відділення банку.
  • Встановіть на своїй картці добовий ліміт на зняття грошей. Тоді, навіть якщо ваші дані якимось чином потраплять до шахраїв, багато списати з вашої картки вони не зможуть.
  • Підключіть послугу SMS-інформування про всі операції за вашим картковим рахунком. Тоді вам будуть надходити повідомлення про всі транзакції за вашою карткою, і ви зможете зупинити спробу зняття грошей з картки, заблокувавши її.
  • Не входьте до особистого кабінету банку з чужого мобільного телефону. Найкраще входити тільки зі свого смартфона або свого домашнього комп'ютера.
  • Не залишайте дані своєї картки на сайтах інтернет-магазинів. Тоді їх не зможуть викрасти у разі хакерської атаки.
  • У випадку, якщо картку вами втрачено або кимось викрадено, негайно або самі її заблокуйте, або зателефонуйте до банку, щоб це зробили фахівці.

Санкції дають про себе знати: Росіяни не можуть купити велосипеди із західних країн, ціни на вітчизняні та китайські зросли на 30%

середа, 31 травень 2023, 10:44

У країні-терористці Росії велосипеди подорожчали на 30%. Ідеться саме про російські та китайські моделі. Західні ж велосипеди взагалі в дефіциті на території РФ, оскільки нових не завозять, а ціни на старі злетіли в 3 рази, передають Патріоти України. ...

Кожен другий пенсіонер не зможе отримати пенсію у 60 років: Як розрахувати і що треба знати

середа, 31 травень 2023, 9:56

В Україні щонайменше кожен другий 60-річний не зможе вийти на пенсію у 60 років уже через 4 роки. Щороку вимоги для виходу на пенсію зростають і з 2028 року вони досягнуть 35 років стажу. Виконати таку норму зможе у кращому разі 50% українців, передают...