Вражаюча сума: Мінекономіки повідомило, скільки кешбеку отримали українці за останній місяць 2024 року

За грудень українці накопичили 436 млн грн. Це на 50 млн гривень більше, ніж держава виплатила кешбеку за попередні три місяці разом узяті. Про це повідомляє Міністерство економіки. Як зазначає відомство, у грудні українці накопичили на 180 млн грн більше коштів, ніж за листопад, передають Патріоти України.

Варто зазначити, що виплата кешбеку за грудень та січень відбудеться наприкінці лютого 2025 року. Це повʼязано з особливостями бюджетного процесу. Кошти, отримані за програмою «Національний кешбек», – не оподатковуються. Нині програмою активно користуються 4,5 млн громадян, серед яких:

  • молоді люди віком до 45 років – 57,4%;
  • люди середнього віку (від 45 до 60 років) – 22,4%;
  • люди старшого віку (60+) – 20,2%.

Підіграють Путіну: Стало відомо, яка країна допомагає Росії обходити нафтові санкції

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:50

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...

Паливний колапс у Росії набирає обертів - бензин продають лімітами, АЗС не витримують навантаження

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:48

У Росії загострюється паливна криза, яка охопила десятки регіонів. Водії змушені займати черги на автозаправках ще з раннього ранку, а в багатьох областях запроваджуються суворі обмеження на продаж пального, передають Патріоти України. За повідомленням...