Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини звернулась із пропозицією кардинально спростити умови працевлаштування українських біженців. Роботу пропонують надавати без знання німецької мови, передають Патріоти України.
Про це йдеться в заяві, опублікованій tagesschau. "Ми все ще надто бюрократичні й негнучкі, коли йдеться про інтеграцію на ринок праці… Заходи щодо інтеграції та вивчення мови мають здійснюватися паралельно з початком роботи", – заявив свою позицію керівний директор асоціації Андре Бергеггер.
Повинна бути можливість приступити до роботи, не обов'язково проходити мовні та інтеграційні курси заздалегідь, пояснив він. "Ми маємо бути готовими до того, що біженці з України продовжуватимуть приїжджати до нас. Також наразі не очікується, що більшість українців повернуться на батьківщину найближчим часом", – продовжив Бергхеггер.
У Німеччині працюють лише 19% українських біженців віком від 18 до 64 років. Причина криється у високих соціальних виплатах, які нівелюють мотивацію влаштовуватись на роботу з низьким рівнем оплати праці. Тому в Німеччині хочуть перекроїти правила для біженців з України.
Тимчасовим захистом у ЄС користуються 4,3 млн українців. Переважно люди, що рятуються від війни, осіли в таких країнах, як Німеччина (1,27 млн осіб, 29,5% від загальної кількості) і Польща (951,56 тис. осіб, 22,1%).
Впродовж 25-річного правління Російською Федерацією, Володимир Путін бідкався на "найбільшу геополітичну катастрофу 20 століття" - розпад СРСР і робив все, як він вважав, щоб найбільший осколок Імперії Зла не повторив долю попередньої московської імпер...
Пенсіонерам, які вже не працюють, Пенсійний фонд автоматично перераховує соціальні виплати після досягнення певного віку. Разом з тим частина людей може отримати при оформленні пенсії суттєву одноразову виплату, передають Патріоти України. Одноразова ф...