Все буде простіше? У Німеччині пропонують кардинально спростити працевлаштування українців

Асоціація міст та муніципалітетів Німеччини звернулась із пропозицією кардинально спростити умови працевлаштування українських біженців. Роботу пропонують надавати без знання німецької мови, передають Патріоти України.

Про це йдеться в заяві, опублікованій tagesschau. "Ми все ще надто бюрократичні й негнучкі, коли йдеться про інтеграцію на ринок праці… Заходи щодо інтеграції та вивчення мови мають здійснюватися паралельно з початком роботи", – заявив свою позицію керівний директор асоціації Андре Бергеггер.

Повинна бути можливість приступити до роботи, не обов'язково проходити мовні та інтеграційні курси заздалегідь, пояснив він. "Ми маємо бути готовими до того, що біженці з України продовжуватимуть приїжджати до нас. Також наразі не очікується, що більшість українців повернуться на батьківщину найближчим часом", – продовжив Бергхеггер.

У Німеччині працюють лише 19% українських біженців віком від 18 до 64 років. Причина криється у високих соціальних виплатах, які нівелюють мотивацію влаштовуватись на роботу з низьким рівнем оплати праці. Тому в Німеччині хочуть перекроїти правила для біженців з України.

Тимчасовим захистом у ЄС користуються 4,3 млн українців. Переважно люди, що рятуються від війни, осіли в таких країнах, як Німеччина (1,27 млн осіб, 29,5% від загальної кількості) і Польща (951,56 тис. осіб, 22,1%).

В Україні військовим заборонять доступ до казино: Зеленський увів у дію рішення РНБО

субота, 20 квітень 2024, 10:30

Президент Володимир Зелеський увів в дію рішення РНБО щодо "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі інтернет". Про це йдеться в указі президента, передають Патріоти України. Президент підписав Указ №234/2024 "Щодо прот...

Готують варіанти: Cтало відомо, що Міненерго та НКРЕКП готують підвищення тарифу на електроенергію

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:30

Незважаючи на численні заяви про відсутність у Кабміну планів підвищувати ціну на електроенергію, Міністерство енергетики спільно з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, планують підвищити та...