Швидке зростання курсу біткоїна з початку цього року не дуже вразило мільярдера Рея Даліо. Він в черговий раз заявив, що біткоїн – погана інвестиція і порівняв криптовалюту з гемблінгом.
Легендарний інвестор Рей Даліо вважає, що криптовалюта не є ні надійним засобом зберігання вартості, ні засобом обміну. Він знову аргументував свою позицію в інтерв'ю The Julia La Roche Show.
На думку Даліо, коливання ціни біткоїна не корелюють з практичними факторами, що робить його неефективною валютою. Він пояснив, що вартість криптовалюти може знизитися з різних причин, наприклад, інсайдери технологічної галузі можуть розпродати її у відповідь на галузеві проблеми.
Далі Далі Даліо заявив, що біткоїн є "дуже, дуже, дуже поганою альтернативою золоту", зазначивши, що центральні банки тримають золото в якості третього за величиною резерву після доларів США і євро.
Даліо також наголосив на постійному ризику того, що біткоїн буде оголошено поза законом або його піддадуть жорсткому регулюванню.
За його словами, центральні банки і держави загалом мало зацікавлені в тому, щоб прийняти головну криптовалюту, що робить її непривабливою альтернативою наявним грошам.
Попри увагу, яку привертає біткоїн, Даліо зазначив, що він не є значним активом, його популярність непропорційна його реальній вартості.
Проте Даліо визнав уразливість нинішньої грошової системи через надмірне друкування грошей центральними банками, зокрема у США, Європі та Японії. Він вважає, що в міру розвитку економіки люди шукатимуть надійні способи збереження багатства, і цифрові валюти можуть зіграти свою роль у цій трансформації.
Не дивлячись на свою критику, Даліо вважає, що криптовалюти можуть і надалі розвиватися, можливо, в майбутньому з'являться нові, більш привабливі та життєздатні монети.
73-річний Рей Даліо, чиї статки оцінюють приблизно в $19,1 млрд, створив компанію з управління активами Bridgewater Associates зі своєї квартири в Нью-Йорку лише за два роки після здобуття ступеня MBA в Гарвардській школі бізнесу.
Міністерство енергетики оновило інструкції щодо графіків відключення електроенергії. Нові правила можуть почати діяти з нового року. Втім конкретних графіків ще не складено. OBOZ.UA розібрався, якими можуть бути ключові зміни, передають Патріоти Україн...
Є дві області в Україні, де рівень бідності не зріс порівняно з 2021 роком. Це Закарпатська та Чернівецька. Про це в інтерв'ю РБК-Україна сказала завідувачка відділу досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень Людмила...