Вже обговорив проект із президентом: Український бізнесмен пояснив, чому хоче побудувати новий аеропорт у Донецьку

Олександр Ярославський планує вкласти 100 млн доларів в будівництво нового аеропорту замість зруйнованого.

Олександр Ярославцев. Фото: соцмережі.

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що хоче побудувати новий донецький аеропорт для вирішення питання Донецька. Про це він повідомив в інтерв'ю, передають Патріоти України.
Ярославський вважає, що для місця проведення переговорів на вищому рівні необхідний новий донецький аеропорт, який він хотів би побудувати. Бізнесмен зазначив: «Питання Донецька вирішиться тільки в Донецьку».
Як повідомлялося раніше, Ярославський планує вкласти 100 млн доларів в будівництво нового аеропорту в Донецьку замість зруйнованого. Бізнесмен додав, що обговорив цей проект з президентом України Володимиром Зеленським у Маріуполі на інвестиційному форумі. Він підкреслив: «Чого сидіти? Треба рухатися, діяти. Кожен у своїй площині. У мене економіка, у державних діячів - політика. Якщо кожен буде робити свою частину роботи, все у нас вийде».

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі: Експерт порівняв ціни на пшеницю

понеділок, 25 вересень 2023, 19:57

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі, оскільки польські фермери за пшеницю мають вдвічі більшу виручку, ніж українські, передають Патріоти України. Такі висновки у Telegram опублікував доцент Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський,...

Податки для ФОПів перерахують: Скільки вимагатимуть з підприємців у 2024 році

понеділок, 25 вересень 2023, 19:30

В Україні у 2024 році у два етапи підвищать мінімальну зарплату, до 8000 грн. Це призведе до зміни частини податків, зокрема мінімального розміру єдиного соціального внеску (ЄСВ), який сплачують усі ФОПи (фізособи-підприємці), передають Патріоти Україн...