Вже обговорив проект із президентом: Український бізнесмен пояснив, чому хоче побудувати новий аеропорт у Донецьку

Олександр Ярославський планує вкласти 100 млн доларів в будівництво нового аеропорту замість зруйнованого.

Олександр Ярославцев. Фото: соцмережі.

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що хоче побудувати новий донецький аеропорт для вирішення питання Донецька. Про це він повідомив в інтерв'ю, передають Патріоти України.
Ярославський вважає, що для місця проведення переговорів на вищому рівні необхідний новий донецький аеропорт, який він хотів би побудувати. Бізнесмен зазначив: «Питання Донецька вирішиться тільки в Донецьку».
Як повідомлялося раніше, Ярославський планує вкласти 100 млн доларів в будівництво нового аеропорту в Донецьку замість зруйнованого. Бізнесмен додав, що обговорив цей проект з президентом України Володимиром Зеленським у Маріуполі на інвестиційному форумі. Він підкреслив: «Чого сидіти? Треба рухатися, діяти. Кожен у своїй площині. У мене економіка, у державних діячів - політика. Якщо кожен буде робити свою частину роботи, все у нас вийде».

Розмір пенсії можна збільшити! Лайфхак для частини пенсіонерів в Україні

понеділок, 5 червень 2023, 10:45

Виходячи на пенсію за віком, кожен українець сподівається отримувати гідні виплати, але іноді сподівання не співпадають з виплатами, передають Патріоти України. Втім, є невелика хитрість, яка допоможе збільшити пенсійні виплати. Її порадив пенсіонерам...

Тариф на електроенергію треба підвищити українцям ще вдвічі: Колишній міністр енергетики зробив гучну заяву

понеділок, 5 червень 2023, 10:30

В Україні з 1 червня зросли тарифи на електроенергію, проте є думка, що тариф на електрику й досі не відповідає ситуації на ринку. Зокрема, колишній міністр енергетики Олексій Оржель висказав думку, що тариф повинен бути щонайменше у два рази вищим.Про...