
Завод Автотор, на якому в Калінінграді збирають Kia і Hyundai, виробляє в 4-5 разів менше машин, ніж до початку російського вторгнення в Україну. Щоб зайняти безробітних співробітників, менеджмент підприємства придумав альтернативу - зайнятися збором врожаю полуниці, передають Патріоти України.
З середини червня по липень робітники зможуть відправитися на збір полуниці, з липня по серпень — лохини, а в серпні і вересні — яблук. Заходи організовують в розпліднику, в 100 кілометрах від Калінінграда, куди робочим доведеться добиратися своїм ходом.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...