
Завод Автотор, на якому в Калінінграді збирають Kia і Hyundai, виробляє в 4-5 разів менше машин, ніж до початку російського вторгнення в Україну. Щоб зайняти безробітних співробітників, менеджмент підприємства придумав альтернативу - зайнятися збором врожаю полуниці, передають Патріоти України.
З середини червня по липень робітники зможуть відправитися на збір полуниці, з липня по серпень — лохини, а в серпні і вересні — яблук. Заходи організовують в розпліднику, в 100 кілометрах від Калінінграда, куди робочим доведеться добиратися своїм ходом.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...