Злощасний контейнеровоз, котрий сів на мілину, заблокувавши Суецький канал, таки зсунули з місця

"У Суецькому каналі вдалося зрушити контейнеровоз, робляться спроби остаточно зняти його з мілини", - йдеться в повідомленні ізраїльської газети The Jerusalem Post, зазначають Патріоти України.

Голова Управління Суецького каналу Усама Рабіе сподівається, що не доведеться знімати з судна контейнери. Але сильні припливи та вітри ускладнюють зусилля щодо його звільнення.

ВМС США заявили про готовність направити допомогу, якщо Каїр про це попросить. Кожна година блокування каналу коштує $400 млн.

У суботу глава Управління Суецького каналу Усама Рабіє розповів, що кількість суден, які очікують проходу, досягла 321. Чиновник компанії запевнив, що влада надає всю необхідну логістичну допомогу.

У роботах з деблокади беруть участь потужні буксири, а також судна з дренажним обладнанням. Витягнуто вже 20 тисяч тонн ґрунту, із самого контейнеровоза за борт спущено 9 тисяч тонн баластної води. Ззгідно з даними сайту зі стеження за морськими перевезеннями MarineTraffic, у зв'язку з ситуацією в Суецькому каналі деякі судна вже пішли в обхід Африки.

Нагадаємо 24 березня судно довжиною 400 метрів сіло на мілину та заблокувало рух одним із найбільш завантажених транспортних шляхів у світі – Суецьким каналом, його відхилило від курсу сильним вітром.

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...

Після ракетного удару РФ: В Одесі знеструмлено всі насосні станції, місто залишилося без води

понеділок, 5 грудень 2022, 15:56

В Одесі та низці населених пунктів області повністю відсутнє водопостачання внаслідок знеструмлення системи, передають Патріоти України. За інформацією "Інфоксводоканалу", в обласному центрі без електрики залишилися всі насосні станції та резервні ліні...