Злощасний контейнеровоз, котрий сів на мілину, заблокувавши Суецький канал, таки зсунули з місця

"У Суецькому каналі вдалося зрушити контейнеровоз, робляться спроби остаточно зняти його з мілини", - йдеться в повідомленні ізраїльської газети The Jerusalem Post, зазначають Патріоти України.

Голова Управління Суецького каналу Усама Рабіе сподівається, що не доведеться знімати з судна контейнери. Але сильні припливи та вітри ускладнюють зусилля щодо його звільнення.

ВМС США заявили про готовність направити допомогу, якщо Каїр про це попросить. Кожна година блокування каналу коштує $400 млн.

У суботу глава Управління Суецького каналу Усама Рабіє розповів, що кількість суден, які очікують проходу, досягла 321. Чиновник компанії запевнив, що влада надає всю необхідну логістичну допомогу.

У роботах з деблокади беруть участь потужні буксири, а також судна з дренажним обладнанням. Витягнуто вже 20 тисяч тонн ґрунту, із самого контейнеровоза за борт спущено 9 тисяч тонн баластної води. Ззгідно з даними сайту зі стеження за морськими перевезеннями MarineTraffic, у зв'язку з ситуацією в Суецькому каналі деякі судна вже пішли в обхід Африки.

Нагадаємо 24 березня судно довжиною 400 метрів сіло на мілину та заблокувало рух одним із найбільш завантажених транспортних шляхів у світі – Суецьким каналом, його відхилило від курсу сильним вітром.

Частину пенсіонерів зобов'язали написати спеціальну заяву: Кого стосується і скільки є часу, щоб не забрали виплату

субота, 12 липень 2025, 11:57

Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...

Індія тестує нове джерело енергії, що може поставити "хрест" на традиційній сонячній енергетиці

субота, 12 липень 2025, 9:32

Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...