30 хвилин замість 3 годин! Як прискорити варіння буряків

Недосвідчені кулінари, які не знають хитрощів, можуть витратити на варіння буряків 3-4 години. Досвідчені кухарі роблять це за 50 хвилин, а деяким вистачає й півгодини. Можна кидати буряки в киплячу воду, так процес буде швидше, але є більш ефективний спосіб, передають Патріоти України.

Як прискорити варіння буряків

У окропі коренеплід варять 30 хв. Потім воду зливають, а потім поміщають овоч у холодну воду. Температурний перепад призведе до готовності овочів. У холодній воді буряки потрібно потримати 15-20 хв. Ще швидше приготувати овоч можна, якщо поставити каструлю з буряком на сильний вогонь. Накривати її кришкою не треба.

Води при цьому має бути багато – на 8 см вище за коренеплоди. Через 15 хвилин. після варіння в киплячій воді буряки кладуть у крижану воду на 5-10 хв. У сумі йде близько півгодини на варіння коренеплоду.

Крім того, деякі кулінари кладуть у каструлю з буряком шматочок чорного хліба. Вони пояснили, що цей продукт дозволяє варити овоч без поширення специфічного запаху, який кухарям не до вподоби.

Дачникам на замітку! Картопля буде велика і крохмалиста, а потрібно всього 6 грамів добрива

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:30

Картоплю можна вважати найважливішою сільськогосподарською культурою в Україні. Але для досягнення великого урожаю вона вимагає ретельного догляду і правильного підживлення. Одна з найважливіших речовин для підживлення картоплі — це азот. Він відіграє ...

ТОП-3 помилки псують смак кави

п’ятниця, 14 червень 2024, 18:12

Кава є одним з найулюбленіших напоїв, тому що допомагає не тільки швидко прокинутися, але й позбутися почуття втоми протягом дня, передають Патріоти України. Крім іншого, розумне вживання кави допомагає покращити якість інтелектуальної діяльності та за...