А ви це знали? Чому не можна піднімати монети з землі: У яких випадках забобон не діє

Здавна вважалося, що краще не підіймати монети з землі. За повір’ями, така знахідка може принести бідність і злидні або й взагалі накликати у життя біду. Наші предки вірили, що викинуті чи загублені монети можуть нести погану енергетику, передають Патріоти України.

Існує й альтернативна версія, згідно з якою, знайдені гроші вважаються добрим знаком в залежності від місця знахідки. Іноді, підійнявши монети у сприятливий час, можна "притягнути" у життя достаток та благополуччя. Особливо це стосується старовинних монет. Якщо носити знайдену давню монету в гаманці – це принесе успіх та щастя.

Також говорять, що слід дивитися на сторону монети. Якщо вона лежить "решкою" - краще пройти повз. Якщо "орлом" - можна підняти, монета принесе позитивні зміни.

Здавна також зазначали, що знайдені гроші слід віддати на доброчинність або пожертвувати жебраку на вулиці. А от підіймати гроші, що лежать на перехресті, категорично заборонялося.

Монети з пошкодженими краями вважалися щасливими, їх радили тримати у гаманці, щоб збільшити доходи. Також, за повір’ями, якщо чоловік спішить на зустріч і раптом знаходить на дорозі гроші – значить зустріч пройде успішно. Наші предки звертали увагу і на місячний календар, будучи впевненими, що знайдені монети у період повного місяця принесуть нещастя. За іншим тлумаченням, знайти монетку в снігу – до удачі, а в дощ – до прибутку.

Поганий запах із духовки? Всього одна ложка цього продукту вирішить цю проблему

четвер, 23 березень 2023, 15:08

Побутова техніка потребує регулярного обслуговування, щоб продовжити термін її служби та зберегти її як нову. І духовка не є винятком. Більш того, через залишки їжі і пригорілі плями, що покривають грати або дно духовки, на вашій кухні можуть з’явитися...

Перевірте свій мозок! Якщо на цій картинці ви побачили всього кілька об'єктів - є проблеми

четвер, 23 березень 2023, 14:12

Дана оптична ілюзія стверджує, що може розповісти вам про стан вашого мозку тільки по тому, що ви можете побачити на цій вельми завантаженій різними деталями картинці, передають Патріоти України. В соцмережі був опублікований пост з цією картинкою і на...