А ви це знали? Чому не можна пити із чужої чашки - суть забобону

Здавна вважалося, що краще не пити із чужої чашки ані навмисно, ані випадково. Забобон також стосується і бокалів, передають Патріоти України.

Особливого значення народне повір’я набувало у період зимових свят, коли на застіллях збираються великі компанії. Чи можна пити із чужої чашки, розбирався "Обозреватель".

За давніми спостереженнями, випити з чужої чашки чи бокалу – значить прийняти на себе проблеми та негаразди іншої людини. Цим можна накликати на себе неочікувані труднощі. Мова йде про погіршення здоров’я, невдачі у кар’єрі та сварки в особистому житті.

За іншою, більш містичною народною версією, чужий посуд може передати не тільки біди, доведеться також розплачуватися за чужі помилки та провини.

За повір’ями, якщо під час застілля ви раптово взяли не свій бокал – варто невідкладно закінчити всі незавершені справи. Не радять і мінятися келихами – так можна віддати іншому своє щастя.

Є ще багато цікавих прикмет, пов’язаних зі святами. Розлити напій на стіл – до сварки із сім’єю чи другою половинкою. Випадково розлити чай – до приємної звістки. Впустити на підлогу шмат яблука – до любовного побачення. Здавна, сидячи за столом, намагалися не передавати одне одному сільничку – це також віщувало конфлікти. Під час банкету краще закривати пляшки з напоями, щоб не накликати злидні у родину.

Для чого потрібна бирка на чайному пакетику - правильну відповідь мало хто знає

середа, 7 червень 2023, 11:10

Чай у нас асоціюється із затишком. Що може бути краще за домашні посиденьки з улюбленою випічкою та гарячим напоєм, передають Патріоти України. А ось чи замислювалися ви, навіщо придумано бирку з паперу на чайному пакетику? Дехто думає, що він необхідн...

Вічний мрійник чи раціональна людина? Перше побачене на картинці розкриє таємні сторони вашої особистості

середа, 7 червень 2023, 10:08

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися таємні сторони своєї особистості і як використовувати їх собі на благо, передають Патріоти України. Швидкі тести по картинці володіють приголомшливою точністю, адже вони працюють на підсвідомості. Тест...