
Здавна вважалося, що краще не пити із чужої чашки ані навмисно, ані випадково. Забобон також стосується і бокалів, передають Патріоти України.
Особливого значення народне повір’я набувало у період зимових свят, коли на застіллях збираються великі компанії. Чи можна пити із чужої чашки, розбирався "Обозреватель".
За давніми спостереженнями, випити з чужої чашки чи бокалу – значить прийняти на себе проблеми та негаразди іншої людини. Цим можна накликати на себе неочікувані труднощі. Мова йде про погіршення здоров’я, невдачі у кар’єрі та сварки в особистому житті.
За іншою, більш містичною народною версією, чужий посуд може передати не тільки біди, доведеться також розплачуватися за чужі помилки та провини.
За повір’ями, якщо під час застілля ви раптово взяли не свій бокал – варто невідкладно закінчити всі незавершені справи. Не радять і мінятися келихами – так можна віддати іншому своє щастя.
Є ще багато цікавих прикмет, пов’язаних зі святами. Розлити напій на стіл – до сварки із сім’єю чи другою половинкою. Випадково розлити чай – до приємної звістки. Впустити на підлогу шмат яблука – до любовного побачення. Здавна, сидячи за столом, намагалися не передавати одне одному сільничку – це також віщувало конфлікти. Під час банкету краще закривати пляшки з напоями, щоб не накликати злидні у родину.
Щороку в світі реєструється близько 12 мільйонів випадків інсульту. Він може статися і в 70 років, і в 40. Існують кроки, які можна зробити вже сьогодні, щоб знизити ризик інсульту в майбутньому, передають Патріоти України. Регулярно проходіть диспансе...
Багато хто досі сприймає тіло та психіку як дві окремі системи. Проте сучасна психологія говорить інше. Наші емоції безпосередньо пов’язані з тим, як ми почуваємося фізично, передають Патріоти України. За словами психологині Людмили Чернової, фрази, як...