Часто на знак поваги родичі, друзі або сусіди приносять частування у своєму посуді, який після необхідно обов'язково повернути. Читайте в матеріалі нижче, чи можна повертати порожній контейнер, тарілки, чашки та інший посуд, передають Патріоти України.
По-перше, говорячи про те, чи можна брати чужий посуд, варто відзначити, що насправді це не небезпечно. Важливо - швидше його повернути господареві. За прикметою, чужі тарілки вдома призводять до фінансових проблем. Аналогічна відповідь підійде і до питання, чи можна віддавати посуд з дому: необхідно простежити, щоб його обов'язково повернули.
По-друге, вважається, що, посуд не можна повертати порожній. Є ризик несвідомо злякати удачу, залучити неприємності у дім і навіть спровокувати сварку з тим, хто приніс частування. Саме тому в ту чи іншу ємність краще обов'язково щось покласти в якості відповідного частування. Це можуть бути цукерки, печиво або щось інше за бажанням.
Окремо варто запам'ятати, чи можна віддавати порожні пляшки. Краще цього не робити, як і не зберігати порожню тару вдома. Пляшки потрібно відразу викидати.
Згідно зі старим повір'ям, порожні тарілки, чашки та інший посуд на стіл класти не можна. Вважається, що таким чином в дім накликається безгрошів'я. Для достатку навпаки потрібно залишати на столі хоча б одну ємність з чим-небудь смачним.
Не дарувати порожні чашки (особливо одиноким людям) - негласне правило для багатьох. Вони вірять, що подібний подарунок приверне нещастя, як у фінансових справах, так і в особистому житті. Якщо вам все-таки подарували порожню чашку, попросіть кілька монет у дарувальника.
Якщо ви давно мріяли приготувати смачну піцу вдома, але не знали, з чого почати, ми готові поділитися з вами секретом ідеального тіста на сухих дріжджах. Цей рецепт ідеально підійде навіть для початківців, а результат вас приємно здивує, передають Патр...
Університет Кембриджа зробив справжній прорив у боротьбі з вічними хімікатами - PFAS, які роками накопичуються в організмі, провокують рак, безпліддя й вроджені вади, передають Патріоти України. Дослідники виявили, що певні кишкові бактерії «витягують»...