У процесі варіння бульйону зазвичай утворюється характерна біла пінка, яка поступово змінює колір і темніє. Одні господині знімають її, інші - залишають та не надають їй особливого значення, передають Патріоти України.
Пінка, яка утворюється при варінні бульйону, це білок, який згорнувся від високої температури. Спочатку він стає білим, але якщо у страві є м'ясо – може потемніти і стати навіть коричневим.
Така пінка не є шкідливою. Однак, вона має властивість з'єднуватись із жиром, ставати щільною та прилипати до каструлі. Це, по-перше, робить бульйон менш привабливим. По-друге, пінка може вплинути на смак страви, надавши їй легкої гірчинки.
Зважаючи на ці фактори, можна сказати, що пінку краще знімати під час варіння бульйону.
Фудблогерка Емілія Євтушенко (emiliya.yevtushenko) на своїй сторінці в Instagram поділилася рецептом легкого курячого бульйону, який ви приготуєте за 20 хвилин.
Інгредієнти:
Спосіб приготування:
1. Спочатку добре промити м'ясо та покласти його у каструлю. Залити водою та поставити на вогонь. Довести до кипіння та варити 1-2 хвилини.
2. Далі потрібно злити з каструлі воду та налити нову. Поставити на слабкий вогонь.
3. Моркву порізати кільцями, цибулю очистити. Додати все у бульйон. Продовжити варити на слабкому вогні. Якщо буде утворюватися піна – зняти її ситечком.
4. Додати сіль та вегету. Варити до готовності м'яса та овочів.
5. Наприкінці дістати з бульйону цибулю та додати подрібнену петрушку. Проварити декілька хвилин і можна знімати з вогню. Готово!
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...