Весна - час змінювати покришки і переходити на літню гуму. Часто водії прибирають шини на зберігання, не встигнувши їх як слід помити та очистити. Залишати шини брудними на довгий час дуже шкідливо, передають Патріоти України.
У складі дорожнього пилу – величезна кількість хімічних елементів, деякі з них є небезпечними і канцерогенними. Мова йде також про залишки мастила, антифризу, сажі від згорілого палива. Зношену гуму, до речі, не слід використовувати як декоративний елемент для квітників чи утилізувати її на місцях масового накопичення побутових відходів.
Весь бруд перед довгостроковим зберіганням зимових шин варто ретельно змити. І експерти радять це робити на мийці. Для того, щоб позбавитися від іноді дуже дрібних часточок бруду треба використати апарат високого тиску.
Якщо ви вирішити вимити шини самостійно – використайте автомобільний шампунь та щітку з довгим ворсом. Пам’ятайте, що мити слід не лише гуму, але й диски.
Шини після миття протріть ганчіркою із мікрофібри. Для протирання дисків візьміть іншу, чисту ганчірку, адже перша може увібрати дрібнозернистий пил, що подряпає метал. Експерти не радять наносити на гуму захисне покриття. Деякі засоби можуть навіть зіпсувати верхній шар покришок.
Ні в якому разі не можна упаковувати в окремі мішки шини, які не до кінця висохли. Волога може спричинити швидке розмноження бактерій. Якщо є можливість, купіть герметичні мішки із застібкою – зайве повітря з них можна видалити за допомогою пилососа.
Зберігаючи шини у гаражі, уникайте джерел тепла. Покришки також не можна тримати поруч із розчинниками, змащувальними рідинами та речовинам, виділяють хімічні пари.
Православна церква України 23 січня за новим стилем вшановує єпископа Климента Анкірського і мучеників Агафангела, Самана і Павлина Милостивого. За старим стилем 23 січня вшановували пам'ять богослова Григорія, єпископа Ніського. . У це свято селяни ...
Пластикові контейнери для їжі є невід'ємною частиною сучасного побуту. Вони зручні для зберігання продуктів і транспортування готових страв. Проте вже після першого використання виникає проблема: залишки їжі, жир і запах міцно вбираються в пластик. Нав...