А ви це знали? Як загустити варення для випічки за допомогою манки

Багато господинь печуть часто і багато, балуючи своїх домашніх смачною і корисною домашньою випічкою. Досвідчені господині використовують для випічки пирогів і пиріжків всяке варення, навіть те, яке в чистому вигляді домашні їдять не дуже охоче. Зате таке варення в пирогах і пиріжках вони їдять з великим захопленням, зазначають Патріоти України.

Але іноді варення занадто рідке і є ризик, що воно при випічці буде витікати з пирогів і пиріжків, підгораючи, псуючи смак виробу і його зовнішній вигляд. Виявляється, навіть тут можна знайти простий, доступний і дуже ефектний вихід.

Варення перед викладанням в пиріг просто слід загустити. Часто господині загущують рідке варення, проваривши його кілька хвилин з крохмалем, борошном, вівсяними пластівцями або панірувальними сухарями. Дуже класно виходить загущувати рідке варення за допомогою манної крупи — варення без проблем стає густим, а смак пирога при цьому зовсім не змінюється. Скористайтеся нашою порадою і ви легко зможете зробити густим рідке варення для подальшого використання у вигляді начинки.

Як загустити рідке варення для випічки:

  • Для роботи нам знадобиться рідке варення, манка, каструля, ложка.
  • Викладіть варення в каструлю, додайте (добавляйте) манку і перемішайте. Кількість манки залежатиме від того, наскільки рідким є варення. На 200 г варення можна додати від 1 ч. до 1 ст. л. манки.
  • Доведіть до кипіння та проваріть, помішуючи, 1 хвилину до повного загущення варення. Охолодіть до кімнатної температури.
  • Начиніть пиріг варенням.
  • Накрийте іншим шаром тіста або решіткою з тіста та відправляйте у духовку. Під час випікання пирога варення вже нікуди не втече, а начинка після випікання залишиться густою і не розтечеться.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...