У сучасному світі складно уявити собі життя без Wi-Fi роутера. Це "чудо-техніки" дозволяє виходити в Інтернет без купи проводів і кабелів, й до нього можуть підключатися різні пристрої - від смартфонів і аж до побутової техніки, передають Патріоти України.
Якщо раптом домашній Wi-Fi почав працювати повільніше, є щонайменше п'ять простих способів прискорити роботу роутера. Та й про саме його розташуванні варто як слід подумати – не всі місця однаково добре підходять для цього пристрою.
Ще один момент, про який мало хто замислюється – що категорично не можна тримати біля роутера. Експерти виділяють меншою мірою 5 речей, яким протипоказана "близькість" з цим пристроєм.
Взагалі на роутер складно вплинути, щоб заглушити його сигнал. А ось сам він з легкістю може пошкодити:
Дисконтні або банківські картки. Якщо карти з магнітною смугою знаходяться поруч з маршрутизатором, то вони ризикують пошкодитися і в підсумку стати непридатними для використання. А ось карта з чіпом не постраждає від впливу роутера.
Дармовис сигналізації. Сигнали, випромінювані роутером, можуть впливати й на роботу дармовиса, що може привести до його виходу з ладу. Тому, рекомендується тримати дармовис якомога далі від роутера, щоб уникнути подібних проблем.
Ключ від домофона. Він теж має властивість розмагнічуватися, що може викликати проблеми з доступом в домофонну систему.
Блютуз-гарнітуру. Електромагнітні поля можуть заважати передачі сигналу Bluetooth і викликати перешкоди в роботі гарнітури або навушників. Тому, для оптимальної продуктивності і якості звуку, рекомендується тримати Bluetooth-гарнітуру й бездротові навушники якнайдалі від роутера.
Ноутбук і смартфони. Дослідження показали, що знаходження смартфонів й ноутбуків поруч з роутером може привести до погіршення якості Wi-Fi-з'єднання та швидкості передачі даних. Все тому, що радіочастотні перешкоди, що генеруються роутером, можуть вплинути на якість сигналу Wi-Fi.
Разом з тим смартфон ризикує набагато швидше розряджатися, якщо часто буде лежати прямо біля роутера.
Пластикові контейнери для їжі є невід'ємною частиною сучасного побуту. Вони зручні для зберігання продуктів і транспортування готових страв. Проте вже після першого використання виникає проблема: залишки їжі, жир і запах міцно вбираються в пластик. Нав...
Якщо ви відчуваєте пекучий біль у грудях після їжі, це може бути печія, яку можна зупинити зміною раціону та безрецептурними ліками. Якщо симптоми трапляються рідко, не варто хвилюватися, оскільки достатньо уникати продуктів, що можуть спричиняти печію...