А ви це знали? Коли потрібно солити страви - перевірте, чи не робите ви помилки

Українське прислів’я говорить: "Без солі не смачно, без хліба не ситно". Для того, щоб страва смакувала краще, а гості дивувались тим, яка справна ви господиня, треба знати, коли і яку страву краще солити, передають Патріоти України.

Подробиці

Супи
Якщо ви варите м’ясний бульйон, то посолити його краще приблизно за 30 хвилин до готовності. Якщо ж за рецептом у складі першої страви є гриби, доцільним буде додати сіль, коли страва вже готова. Якщо ви готуєте суп, де основними інгредієнтами є овочі чи риба, їх ми опускаємо в уже підсолену воду.

Бобові
Для того, щоб страва з квасольки, гороху, сочевиці чи інших бобових була довершеною та смачнішою, потрібно посолити її за 5 хвилин до того, як буде вимкнений вогонь.

Вироби з борошна
Варто запам’ятати, що воду, в якій будемо варити макарони, локшину, пельмені чи вареники солимо на початку приготування для того, щоб вермішель чи інші вироби не злиплися.

М’ясо
Кухарі з досвідом впевнені: для того, щоб відчути пікантний смак м’яса, його краще взагалі не солити. Якщо ж вам смакує краще з сіллю, то краще посолити перед тим, як смажити або, коли страва ще не готова, тоді м’ясо не стане жорстким.

Риба
Рибу солять за 20-30 хвилин перед приготуванням, тоді вона не буде розвалюватися. Не шкодуйте солі для риби, тому що вона гарно вбирає її в себе і страва може вийти прісною, якщо недосолити.

Соліть страви правильно!

Творять дива! Названо найбільш корисні фрукти для здоров’я серця

п’ятниця, 23 травень 2025, 10:50

Для здоров’я серця особливо корисні фрукти, які багаті на антиоксиданти, калій, клітковину та інші речовини, що підтримують судини і знижують запалення. Ось найкращі варіанти, передають Патріоти України. Якщо обирати один, то чорниця і гранат часто наз...

Це може здивувати! Названо найбільш небезпечні дні тижня, коли трапляються різні біди

п’ятниця, 23 травень 2025, 9:59

Ідея про те, що певні дні тижня більш "небезпечні", має більше коріння в спостереженнях, фольклорі та статистичних аналізах, ніж у чітких наукових доказах. Проте деякі дослідження і спостереження виділяють такі дні, передають Патріоти України.