А ви це знали? Названо найкращий час для останнього прийому їжі за день

У багатьох країнах культура ранньої вечері суворо дотримується. Традиційно – це 5 годин вечора. Такі правила виникли не на порожньому місці, вони мають підстави і підтверджені багатьма науковими дослідженнями.

У цій статті OBOZ. UA розповість, чому рання вечеря корисна, і якою має бути максимальна перерва від останнього прийому їжі до сну.

Між вечерею та сном проходить 3-4 години

Прийом їжі безпосередньо перед сном веде до нетравлення шлунка, кислотного рефлюксу, метеоризму та спазмів у кишечнику. Це тому, що їжа не перетравлюється належним чином у лежачому положенні.

Крім того, якщо між вечерею та сном проходить менше 3-4 годин, травна система працює, поки ви спите, що суттєво погіршує якість віддиху

У тих, хто пізно вечеряє, знижується здатність спалювати жир

Пізня вечеря може призвести до ваги, незалежно від калорійності їжі.

Вас може зацікавити:"Хай застрелять": перехоплення ГУР підтвердило, що окупанти відмовляються йти в наступ на Харківщині. Аудіо

Недавнє дослідження показало, що в таких випадках рівень цукру в крові майже на 20% вищий. Крім того, здатність спалювати жир у тих, хто їсть за 1-2 години до сну, знижується на 10%.

Пізній прийом їжі погано впливає на роботу серця

Вважається, що вночі кров'яний тиск має знижуватися щонайменше на 10 %. Однак пізня вечеря заважає цьому процесу, що підвищує ризик серцевих захворювань.

У такому випадку калорії перетворюються на тригліцериди – жирні кислоти, що збільшують ризик інфарктів і інсультів.

Рання вечеря означає своєчасний сніданок

Якщо ви пізно вечеряєте, ви не зможете правильно вибрати час для сніданку.

Сніданок – найважливіший прийом їжі, і його пропуск веде до зниження енергії. І навпаки, якщо ви вечеряєте рано, ваш сніданок буде оптимальним і забезпечить високий рівень енергії на весь день.

Ви будете здивовані! ТОП-12 причин, чому обов'язково треба їсти кавун

вівторок, 16 липень 2024, 18:50

Якщо регулярно їсти кавуни, то можна покращити роботу всіх систем організму і позбутися багатьох проблем зі здоров’ям, передають Патріоти України. Розповідаємо, чому лікарі рекомендують обов’язково їсти кавуни кожного дня.

Це допоможе подолати депресію! Вчені вперше визначили місце в мозку людини, де виникає цікавість

вівторок, 16 липень 2024, 18:44

Вперше вчені дослідили, в якій саме ділянці мозку людини виникає цікавість. Людське зацікавлення спонукає нас шукати істину набагато ширше, ніж це роблять тварини, передають Патріоти України. Нові дослідження можуть допомогти краще зрозуміти, як живуть...