А ви це знали? Що буде, якщо повністю виключити цукор з раціону?

Що відбуватиметься з організмом через тиждень, місяць, рік? Цукрами називаються всі прості вуглеводи: сахароза, глюкоза, фруктоза, мальтоза, галактоза. Цукри бувають природними - ті, що містяться в необробленій їжі. Додані (або вільні) - ті, що входять до складу їжі після обробки, передають Патріоти України.

Сахара людині необхідні, але потрібну кількість ми отримуємо через їжу: фрукти і овочі, крупи і навіть молоко. А ось споживання доданих цукрів, за рекомендацією ВООЗ, не повинно перевищувати 10% від добової калорійності раціону. Але що буде, якщо повністю відмовитися від доданих цукрів?

Перші симптоми “ломки” ви відчуєте в середньому через три дні. Ви будете пристрасно бажати з’їсти щось солодке, виникне занепокоєння і в рідкісних випадках навіть депресія. Може відчуватися занепад сил, запаморочення.

Цей стан триватиме близько тижня. Максимум — два, якщо до цього у вашому раціоні було багато солодких продуктів: шоколаду, печива і тістечок, газованої води і пакетованого соку. Якщо ж до цього ви не зловживали джанк-фудом, вже через тиждень після повної відмови від цукру ви відчуєте підйом сил і настрою.

Перший результат ви відчуєте через тиждень. Далі — більше через місяць ваш організм повністю звикне до здорової їжі. Ви перестанете відчувати пориви з’їсти щось солодке і, самі того не усвідомлюючи, пристраститеся до білкової їжі і зелені.

Через три місяці ваша шкіра стане чистішою, а вага стабілізується. Підвищиться концентрація уваги. Ви нарешті відчуєте справжній смак продуктів і навчитеся насолоджуватися ним.

Через рік без цукру значно знизиться ризик серцево-судинних і ракових захворювань, діабету і псоріазу, а ще ви схуднете природним шляхом. Подібний досвід описала в книзі “рік без цукру” американка Єва Шауб.

Тест, що розкриє приховані риси вашої особистості. Результати вас здивують!

середа, 1 лютий 2023, 17:12

Уважно подивіться на зображення Місяця і виберіть лише одне, яке подобається вам найбільше, передають Патріоти України. Вибрали? Тоді прочитайте результати:. Ви активна, енергійна людина, повна оптимістичних поглядів на життя. Ви впевнені в собі, у сво...

Тридцять днів без солодкого: Що буде з організмом, якщо на місяць відмовитися від цукру

середа, 1 лютий 2023, 16:42

Про негативні наслідки вживання цукру на організм можна почути на кожному кроці. Однак, чи задумувалися ви, що буде зі здоров'ям, якщо відмовитися від солодкого на місяць? Читайте про це в матеріалі ТСН.ua. На ресурсі Eat This, Not That розповіли, що б...