Майже всі вже давно вивчили як отче наш, що під час мандрівки літаком мобільний телефон слід переводити у режим польоту, передають Патріоти України.
Згадайте, що заходячи в літак ви отримуєте оголошення: "Будь ласка, переконайтеся, що електронні пристрої, такі як смартфони чи планшети, вимкнені або перебувають у режимі польоту". це оголошення в кожному літаку. Того, хто відмовляється, іноді можуть навіть вигнати з літака, пише Travelbook.
Як пояснив капітан одного з літаків, відповідь на це питання доволі проста. Адже якщо мобільний телефон не був вимкнений або переведений у режим польоту, пілот міг би, у крайніх випадках, почути фоновий шум – схожий на той, який створюється через гучномовець, коли мобільний телефон знаходиться надто близько. Це навіть може призвести до того, що пілот перестане (ідеально) розуміти важливі радіосигнали, що іноді може мати серйозні наслідки.
Яка небезпеки криється на борту літака
Підкреслюється, що за свідченням пілотів літаків, неприємні випадки нерідко трапляються через не переведений пасажирами телефон у режим польоту. Уточняється, що виною всьому випромінювання мобільного телефону, яке може порушити радіохвилі бортової системи зв'язку.
Це може стати ризиком, особливо під час заходу на посадку, якщо всі пасажири ввімкнуть свої мобільні телефони одночасно - і вони потім під'єднуватимуться до своїх відповідних провайдерів.
Додамо, що у намаганні догодити клієнтові, ви також можете використовувати Wi-Fi на борту майже всіх авіакомпаній. Це часто коштує додаткової плати, але в деяких авіакомпаніях уже безкоштовно.
При чому у деяких випадках також існують обмеження для певних служб: наприклад, може бути дозволено надсилати повідомлення безкоштовно, але можуть стягуватися додаткові витрати за послуги, які потребують більшого обсягу даних, наприклад потокове передавання.
Якщо ви не можете обійтися без Інтернету в літаку, вам варто інвестувати в опцію WLAN, якщо ви сумніваєтеся - існує ризик смерті, якщо мобільний телефон увімкнено в літаку, навіть без режиму польоту, але зазвичай ні, говориться у статті.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...