Приходячи додому в сльоту або дощову погоду ми виявляємо на своєму взутті білі неприємні плями. Професійні чистячі засоби або гумові щітки допоможуть видалити залишки солі з взуття, але є й альтернатива, зазначають Патріоти України.
Перед виходом на вулицю нанесіть гідроізоляційні засоби не свою взуття - особливо дієві вони в холодну, снігову і дощову погоду, бо захищають матеріал від негативних факторів. В іншому випадку рано чи пізно доведеться шукати рішення, як прибрати сіль з взуття.
Ретельно вимийте взуття теплою водою. Після цього дайте взуття висохнути (ні в якому разі не біля батареї або інших нагрівальних приладів). Потім обробіть взуття кремом. Дайте йому близько двох годин увібратися в матеріал та протріть поверхню м'якою тканиною.
Можна протерти сольові плями розчином, приготованим на основі оцту і води. Візьміть дві частини води та одну частину оцту, промокніть в ньому м'яку ганчірочку і протріть місця, де виступили сольові розводи. Дочекайтеся висихання і натріть взуття кремом.
Касторова олія і риб'ячий жир прийдуть на допомогу в разі сильних забруднень. Змішайте їх у співвідношенні 1:3, поставте на водяну баню. Коли суміш стане однорідною, трохи остудіть і ретельно змастіть місця розводів. Через кілька годин вони повинні повністю зникнути.
Якщо є можливість дістати свиняче сало, але не магазинне, а свіже, то натріть їм чоботи (в тому місці, де виступила сіль), а потім відполіруйте.
Православне свято 22 листопада за новим календарем (5 грудня за старим) - день пам'яті святителя Прокопія, який володів даром чудотворення і привів у християнську віру чимало людей (У народі - Прокоп'єв день, - Патріоти України). Українські віряни тако...
Печінка — це важливий орган, який легко пошкодити певною їжею та нездоровим раціоном. Зокрема, алкоголь може спричинити жирову хворобу, а шкідлива їжа часто призводить до неалкогольної жирової хвороби печінки, яка може вплинути на її функцію, передають...