Приходячи додому в сльоту або дощову погоду ми виявляємо на своєму взутті білі неприємні плями. Професійні чистячі засоби або гумові щітки допоможуть видалити залишки солі з взуття, але є й альтернатива, зазначають Патріоти України.
Перед виходом на вулицю нанесіть гідроізоляційні засоби не свою взуття - особливо дієві вони в холодну, снігову і дощову погоду, бо захищають матеріал від негативних факторів. В іншому випадку рано чи пізно доведеться шукати рішення, як прибрати сіль з взуття.
Ретельно вимийте взуття теплою водою. Після цього дайте взуття висохнути (ні в якому разі не біля батареї або інших нагрівальних приладів). Потім обробіть взуття кремом. Дайте йому близько двох годин увібратися в матеріал та протріть поверхню м'якою тканиною.
Можна протерти сольові плями розчином, приготованим на основі оцту і води. Візьміть дві частини води та одну частину оцту, промокніть в ньому м'яку ганчірочку і протріть місця, де виступили сольові розводи. Дочекайтеся висихання і натріть взуття кремом.
Касторова олія і риб'ячий жир прийдуть на допомогу в разі сильних забруднень. Змішайте їх у співвідношенні 1:3, поставте на водяну баню. Коли суміш стане однорідною, трохи остудіть і ретельно змастіть місця розводів. Через кілька годин вони повинні повністю зникнути.
Якщо є можливість дістати свиняче сало, але не магазинне, а свіже, то натріть їм чоботи (в тому місці, де виступила сіль), а потім відполіруйте.
Роками кефір вважався мало не панацеєю від багатьох проблем зі здоров'ям та надійним помічником у схудненні. Особливо міцно вкорінився в свідомості багатьох міф про чудодійну силу кефіру, випитого на ніч. В який головний міф про кефір вірять чимало з н...
Дачники стверджують, що шкідники навіть не будуть прилітати на город, якщо навесні висадити поряд з грядками картоплі всього лише одну рослину, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Мова йде про пижму. Вона є справжнім захисником городньої ку...