Якщо ви неодноразово після прання рушників помічали, що вони стали не такими м’якими, ви просто робили це неправильно. Після теплої ванни по-особливому хочеться витиратися ніжним та м’яким рушником. Проте, це не завжди вдається зробити, якщо полотенце щойно попране та висушене, передають Патріоти України.
Якщо правильно доглядати за рушниками, вони будуть залишатися в ідеальному стані довго. Махрові вироби потребують належного піклування, пише prostoway.
Не використовуйте кондиціонер для прання часто. Він залишає плями і робить рушники жорсткішими. Краще при пранні додати оцет. Цей натуральний пом’якшувач зробить їх ніжнішими. Його треба просто налити в відсік з порошком 200-250 мл.
Не використовуйте занадто багато порошку. Він сприяє жорсткішанню тканини. Не періть рушники на високих температурах. 30-40 градусів цілком вистачить. Не тримайте рушники довго на батареї. Це також робить їх менш ніжними.
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...