Якщо ви неодноразово після прання рушників помічали, що вони стали не такими м’якими, ви просто робили це неправильно. Після теплої ванни по-особливому хочеться витиратися ніжним та м’яким рушником. Проте, це не завжди вдається зробити, якщо полотенце щойно попране та висушене, передають Патріоти України.
Якщо правильно доглядати за рушниками, вони будуть залишатися в ідеальному стані довго. Махрові вироби потребують належного піклування, пише prostoway.
Не використовуйте кондиціонер для прання часто. Він залишає плями і робить рушники жорсткішими. Краще при пранні додати оцет. Цей натуральний пом’якшувач зробить їх ніжнішими. Його треба просто налити в відсік з порошком 200-250 мл.
Не використовуйте занадто багато порошку. Він сприяє жорсткішанню тканини. Не періть рушники на високих температурах. 30-40 градусів цілком вистачить. Не тримайте рушники довго на батареї. Це також робить їх менш ніжними.
Бобові (квасоля, сочевиця, арахіс, нут, горох) багаті білками, що допомагають шкірі регенерувати і довше залишатися молодою. Про користь бобових у раціоні розповіла дієтологиня Оксана Скіталінська, передають Патріоти України. За її словами, бобові мают...
Якщо вивертати одяг перед пранням, це збереже довше життя улюбленому вбранню, передають Патріоти України. Чи потрібно вивертати речі навиворіт перед пранням у пральній машинці? Хтось це робить, хтось - не вважає необхідним. Втім, експерти радять не пол...