Буде блищати як нова! Як легко прибрати вапняний наліт на сантехніці

Вапняні розводи на змішувачах або інших елементах сантехніки у ванній або на кухні не тільки естетичний дефект, але і можлива причина поганої працездатності крана, передають Патріоти України. З цією проблемою потрібно боротися і затягувати в цьому питанні не можна.

Як прибрати вапняний наліт народними засобами?

Безпечним і екологічно чистим продуктом є господарське мило. Крім антисептичної і косметичної властивостей, володіє очисними здібностями. Є ефективним і, при цьому, доступним засобом.

Робочу суміш готують з натертої на тертці великого розміру третини-чверті мила і гарячої води. Рекомендується розводити до рідкої консистенції. Далі, необхідно взяти м'яку губку і витерти забруднення. Залишити в такому вигляді на 30 хвилин, а то й довше. Потім, пройтися губкою по всій поверхні і промити водою. Для більш вираженого ефекту в суміш додають 1-2 ст.л. соди. Для того, щоб почистити хромовані змішувачі від нальоту вапна і іржавих плям — це дуже ефективний спосіб.

Кухонна сіль

Харчовий продукт, який є безбарвними кристалами. Буквально за кілька хвилин можна знищити вапняний наліт, використовуючи кухонну сіль. Буде потрібно, всього лише, на вологу губку насипати даний інгредієнт і протерти поверхню сантехнічної деталі. Дуже легко усувається наліт, якому не більше року. Плюс в тому, що не залишається слідів і подряпин.

Сода

Вельми простим і універсальним по застосуванню компонентом для очищення сантехніки є доступна кожному сода. Рецепт простий: підготувати теплу воду, додати кілька десертних ложок соди і рівномірно помішувати до утворення своєрідної сметани. Використовуючи м'яку ганчірку обробити найбільш забруднені місця. Через 1,5-2 години гарненько змити водою і витерти насухо кухонною ганчіркою.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...