Смачна й ароматна ковбаса з свинини. Для рецепта домашньої ковбаси знадобиться натуральна оболонка або по-простому кишка. Продають її в супермаркетах вже очищену та засолену у великій кількості солі, також можна запитати на ринку у м'ясному відділі, її можна заморожувати та при необхідності робити домашні ковбаси, передають Патріоти України.
Інгредієнти
Для варіння
Приготування
1. Свинину і сало нарізати кубиками 1 см на 1 см. Додати подрібнений часник, сіль, чорний перець, крижану воду, перемішувати масу 10 хвилин. Ви побачите, що вона стає більш липкою та однорідною.
2. Натуральну оболонку (кишку) дуже ретельно промити всередині й зовні. Натягнути кишку на насадку. Край кишки зафіксувати, зав'язавши вузол або ж за допомогою бавовняної нитки.
3. Начиняємо домашню ковбасу не занадто щільно, інакше під час термічної обробки вона може лопнути. Тут вже за вашим бажанням можна зробити або одну довгу ковбасу, а потім згорнути її в кільце, або кілька маленьких, краї надійно зафіксувати вузлом або за допомогою нитки.
4. Ковбасу проколюємо зубочисткою або голкою кожні 2-3 см. Це також необхідно, щоб домашня ковбаса не лопнула. Поставити в холодильник на 5 годин.
5. У киплячу воду додаємо сіль, лавровий лист. Кладемо туди домашню ковбасу, температура відразу ж знизиться, варимо 20-25 хвилин при температурі близько 80-85 градусів (вода не повинна знову закипати). Таким чином, домашня ковбаса буде дуже соковитою.
6. Готову ковбасу обсмажуємо на рослинній олії для апетитного вигляду і рум'яної скоринки.
Приємного апетиту!
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...