Чому деруни виходять сухими - помилка господарок

Іноді приготування дерунів за давно відпрацьованим рецептом зазнає фіаско. Вони виходять сухими або гумовими, передають Патріоти України.

Справа в помилках, які припускаються господині ще в процесі вибору та підготовки основних інгредієнтів. Досвідчені кулінари поділилися особистим досвідом, як приготувати смачні деруни.

Щоб не розчаруватися в улюбленій страві, слід звернути увагу на такі рекомендації:

  1. Для приготування страви потрібно вибирати сорти зі шкіркою світло-коричневого кольору та світлою картоплею – у них більше крохмалю.
  2. Не варто обирати на деруни молоду картоплю, яка містить набагато менше крохмалю.
  3. Терти картоплю слід на дрібній терці по 2-3 картоплини по черзі з цибулею, щоб суміш не темніла.
  4. Терта цибуля додасть дерунам аромат, приємний смак та золотистий колір.
  5. Якщо з якихось причин виникають проблеми з цибулею, то можна додати в суміш 1-2 столові ложки сметани – вона залишиться світлою, а готова страва вийде більш повітряною.
  6. Зайвий сік картоплі слід віджати, проте не весь, інакше деруни будуть сухими та жорсткими.
  7. Яйце потрібно додавати тільки в тому випадку, якщо в хід пішла картопля з низьким вмістом крохмалю.
  8. Борошно додавати не слід за жодних умов. Інакше готова страва буде несмачною та «гумовою». У рідке тісто можна додати крохмаль.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...