Морозильна камера використовується для тривалого зберігання овочів, фруктів, м’яса, напівфабрикатів та готових страв, передають Патріоти України.
Однак досвідчені господині іноді ставлять у цю частину холодильника йогурт.
На перший погляд, ніякого сенсу в цій дії немає: на відміну від пельменів та курячого м’яса, кисломолочні продукти зазвичай зберігаються за більш високих температур.
Але у випадку, коли у йогурту закінчується термін придатності, ситуація стає зовсім іншою.
Якщо виникає необхідність швидкого вживання продукту, а з’їдати його не хочеться, викидати стаканчик не потрібно.
Справа в тому, що з ще більш-менш свіжого йогурту можна приготувати зовсім іншу страву – з більш тривалим скором зберігання.
Що виходить із замороженого йогурту
Коли кисломолочний продукт затвердіє в морозилці, він нагадуватиме морозиво.
Така страва буде дуже смачною, а в спеку буде дуже добре освіжати.
Термін зберігання замороженого йогурту більший, ніж у звичайного. Однак і в цьому випадку він не є «нескінченним»: морозиво бажано з’їсти протягом кількох тижнів.
Крім того, перед приготуванням морозива бажано переконатися, що стаканчик розширюється догори. Якщо це не так, то дістати ласощі буде важко.
Є люди, які, коли вранці встають, відразу йдуть в душ, що допомагає їм прокинутися. Крім того, це чудовий спосіб зволожити шкіру, підготувавши її до поглинання поживних речовин із засобів догляду за шкірою, пише medonet. А ще вечірній душ є ефективним ...
В Україні скасували норму 2012 року, за якою для зайняття народною медициною був потрібен спеціальний дозвіл, передають Патріоти України з посиланням на постанову від 8 квітня 2025 р. № 400. Своїм рішенням Кабмін скасував постанову від 3 грудня 2012 ...