Морозильна камера використовується для тривалого зберігання овочів, фруктів, м’яса, напівфабрикатів та готових страв, передають Патріоти України.
Однак досвідчені господині іноді ставлять у цю частину холодильника йогурт.
На перший погляд, ніякого сенсу в цій дії немає: на відміну від пельменів та курячого м’яса, кисломолочні продукти зазвичай зберігаються за більш високих температур.
Але у випадку, коли у йогурту закінчується термін придатності, ситуація стає зовсім іншою.
Якщо виникає необхідність швидкого вживання продукту, а з’їдати його не хочеться, викидати стаканчик не потрібно.
Справа в тому, що з ще більш-менш свіжого йогурту можна приготувати зовсім іншу страву – з більш тривалим скором зберігання.
Що виходить із замороженого йогурту
Коли кисломолочний продукт затвердіє в морозилці, він нагадуватиме морозиво.
Така страва буде дуже смачною, а в спеку буде дуже добре освіжати.
Термін зберігання замороженого йогурту більший, ніж у звичайного. Однак і в цьому випадку він не є «нескінченним»: морозиво бажано з’їсти протягом кількох тижнів.
Крім того, перед приготуванням морозива бажано переконатися, що стаканчик розширюється догори. Якщо це не так, то дістати ласощі буде важко.
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...