Чому в СРСР все їли із хлібом і чому ця звичка збереглася і в наш час

Хліб є одним із найбільш затребуваних продуктів, який їсть майже кожен другий українець. Варто зазначити, що на думку експертів, найкорисніший хліб - цільнозерновий, тому що в ньому зберігаються оболонки пшениці, багаті на вітаміни та корисні речовини, передають Патріоти України.

Ще експерти радять звернути увагу на хліб з різними видами круп та насіння, а також з горіхами, висівками та сухофруктами.

Редакція FoodOboz розповість, чому в СРСР усе їли з хлібом, яка ціна була за буханець, а також яким він був на смак та яку мав структуру.

1. Ціна хліба у СРСР

У 1960-х роках ціна на білий хліб складала всього 14 копійок за буханець, тобто хліб був досить дешевим продуктом, який могли собі дозволити усі. А ще важливо відзначити, що в СРСР ціна на хліб була контрольованою державою, і на відміну від інших товарів вона не піднімалася регулярно.

2. Якість хліба

Хліб був дешевий, і від цього і якість його залишала бажати кращого. Але наприкінці 1980-х років почали з'являтися хлібопекарські, де вже випікалі різні сорти хліба, у тому числі й якісніший хліб і кожен міг вибрати на свій смак.

3. Чому в СРСР все їли з хлібом

Перша причина – хліб був найдешевшим продуктом і при цьому і найпоживнішим, і його могли собі дозволити усі. Так як багато хто не міг собі дозволити купувати дорогі продукти, всі купували завжди хліб і їли з всіма стравами, навіть, наприклад, з поживними макаронами та картоплею. Ще варто відзначити, що хліб додавали в багато страв при приготуванні, наприклад, котлети, в яких було більше хліба, ніж м'яса.

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...

Скільки варити картоплю для ідеального пюре і який сорт найкраще підійде - ділимося порадами

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:39

Найпростіша страва з картоплі - смачне та ніжне пюре. Кулінари радять додавати в пюре молоко, сметану, якісне вершкове масло. А для більш пікантного смаку можна додавати часник, плавлений сир, пармезан, зелену цибулю, передають Патріоти України. Редак...