Чому в СРСР все їли із хлібом і чому ця звичка збереглася і в наш час

Хліб є одним із найбільш затребуваних продуктів, який їсть майже кожен другий українець. Варто зазначити, що на думку експертів, найкорисніший хліб - цільнозерновий, тому що в ньому зберігаються оболонки пшениці, багаті на вітаміни та корисні речовини, передають Патріоти України.

Ще експерти радять звернути увагу на хліб з різними видами круп та насіння, а також з горіхами, висівками та сухофруктами.

Редакція FoodOboz розповість, чому в СРСР усе їли з хлібом, яка ціна була за буханець, а також яким він був на смак та яку мав структуру.

1. Ціна хліба у СРСР

У 1960-х роках ціна на білий хліб складала всього 14 копійок за буханець, тобто хліб був досить дешевим продуктом, який могли собі дозволити усі. А ще важливо відзначити, що в СРСР ціна на хліб була контрольованою державою, і на відміну від інших товарів вона не піднімалася регулярно.

2. Якість хліба

Хліб був дешевий, і від цього і якість його залишала бажати кращого. Але наприкінці 1980-х років почали з'являтися хлібопекарські, де вже випікалі різні сорти хліба, у тому числі й якісніший хліб і кожен міг вибрати на свій смак.

3. Чому в СРСР все їли з хлібом

Перша причина – хліб був найдешевшим продуктом і при цьому і найпоживнішим, і його могли собі дозволити усі. Так як багато хто не міг собі дозволити купувати дорогі продукти, всі купували завжди хліб і їли з всіма стравами, навіть, наприклад, з поживними макаронами та картоплею. Ще варто відзначити, що хліб додавали в багато страв при приготуванні, наприклад, котлети, в яких було більше хліба, ніж м'яса.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...