Чому в СРСР все їли із хлібом і чому ця звичка збереглася і в наш час

Хліб є одним із найбільш затребуваних продуктів, який їсть майже кожен другий українець. Варто зазначити, що на думку експертів, найкорисніший хліб - цільнозерновий, тому що в ньому зберігаються оболонки пшениці, багаті на вітаміни та корисні речовини, передають Патріоти України.

Ще експерти радять звернути увагу на хліб з різними видами круп та насіння, а також з горіхами, висівками та сухофруктами.

Редакція FoodOboz розповість, чому в СРСР усе їли з хлібом, яка ціна була за буханець, а також яким він був на смак та яку мав структуру.

1. Ціна хліба у СРСР

У 1960-х роках ціна на білий хліб складала всього 14 копійок за буханець, тобто хліб був досить дешевим продуктом, який могли собі дозволити усі. А ще важливо відзначити, що в СРСР ціна на хліб була контрольованою державою, і на відміну від інших товарів вона не піднімалася регулярно.

2. Якість хліба

Хліб був дешевий, і від цього і якість його залишала бажати кращого. Але наприкінці 1980-х років почали з'являтися хлібопекарські, де вже випікалі різні сорти хліба, у тому числі й якісніший хліб і кожен міг вибрати на свій смак.

3. Чому в СРСР все їли з хлібом

Перша причина – хліб був найдешевшим продуктом і при цьому і найпоживнішим, і його могли собі дозволити усі. Так як багато хто не міг собі дозволити купувати дорогі продукти, всі купували завжди хліб і їли з всіма стравами, навіть, наприклад, з поживними макаронами та картоплею. Ще варто відзначити, що хліб додавали в багато страв при приготуванні, наприклад, котлети, в яких було більше хліба, ніж м'яса.

Один з них викликає залежність! ТОП-5 шкідливих інгредієнтів у шоколаді

неділя, 11 травень 2025, 12:05

Шоколад - улюблений десерт мільйонів, спокуса, перед якою важко встояти. Експерти попереджають - деякі інгредієнти, що містяться у складі шоколаду, можуть бути не лише шкідливими для здоров'я, а й викликати справжню залежність. Про які складові шоколад...

Не дайте себе обдурити! Перекупник назвав ідеальний пробіг для купівлі вживаного автомобіля

неділя, 11 травень 2025, 11:35

Знавці авторинку, які раніше назвали шість найпоширеніших помилок при купівлі вживаної автівки, назвали характерний пробіг для машини, яку варто купувати на вторинці, передають Патріоти України. Профільне видання mashyna.com.ua поспілкувалося із досвід...