В Україні наказом Головнокомандувача ЗС України від 4 березня 2022 року №75/ДСК було заборонено використовувати відеореєстратори під час воєнного стану. Такі обмеження були введені задля уникнення розголошення інформації, яка може допомогти окупантам, передають Патріоти України.
З моменту введення відповідного наказу минуло вже більше як рік часу і багатьох українців цікавить чи є чинною досі відповідна заборона. Так, у ДПП Національній поліції дали відповідь на звернення щодо використання відеореєстраторів на території України, повідомляє OBOZREVATEL.
Як зазначається, відповідно до пункту 8 частини 6 статті 15 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", керівники військових адміністрацій в рамках їх повноважень видають накази та розпорядження, які мають однакову юридичну силу, що й рішення відповідної ради.
"Згідно з такими розпорядженнями на період дії режиму воєнного стану на території відповідальних адміністративно-територіальних одиниць установлюється заборона на використання відеореєстраторів та інших пристроїв для фото- і відеофіксації", – повідомили у Нацполіції.
Зокрема, заборона діє для усіх регіонів країни та стосується фото та відеозйомки:
- доріг загального користування;
- об`єктів загального призначення;
- об`єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень;
- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.
Редиска – одна з перших культур, які висівають навесні. Але навіть досвідчені городники нерідко стикаються з проблемою стрілкування, коли замість соковитого коренеплоду рослина витягується вгору. У такому разі редиска стає твердою, волокнистою, гіркою ...
Чому ін’єкційні препарати (ботулотоксини, гіалуронова кислота, філери, біоревіталізанти тощо), потрапляють не туди, куди мали б, та чому можують призвести до незворотної втрати зору, розповів офтальмолог вищої категорії, офтальмохірург, кандидат медичн...