Чи дозволене в Україні використання відеореєстраторів під час воєнного стану - відповідь Нацполіції

В Україні наказом Головнокомандувача ЗС України від 4 березня 2022 року №75/ДСК було заборонено використовувати відеореєстратори під час воєнного стану. Такі обмеження були введені задля уникнення розголошення інформації, яка може допомогти окупантам, передають Патріоти України.

З моменту введення відповідного наказу минуло вже більше як рік часу і багатьох українців цікавить чи є чинною досі відповідна заборона. Так, у ДПП Національній поліції дали відповідь на звернення щодо використання відеореєстраторів на території України, повідомляє OBOZREVATEL.

Як зазначається, відповідно до пункту 8 частини 6 статті 15 Закону України "Про правовий режим воєнного стану", керівники військових адміністрацій в рамках їх повноважень видають накази та розпорядження, які мають однакову юридичну силу, що й рішення відповідної ради.

"Згідно з такими розпорядженнями на період дії режиму воєнного стану на території відповідальних адміністративно-територіальних одиниць установлюється заборона на використання відеореєстраторів та інших пристроїв для фото- і відеофіксації", – повідомили у Нацполіції.

Зокрема, заборона діє для усіх регіонів країни та стосується фото та відеозйомки:

- доріг загального користування;

- об`єктів загального призначення;

- об`єктів інфраструктури, блокпостів, укріплень;

- розташування, зосередження чи переміщення військових частин (підрозділів) сил оборони.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...