Кущі малини, як правило, дуже легко вирощувати в садах, але є одне завдання, яке потрібно виконати в травні, щоб отримати щедрий урожай. Садівники зазначають, що малину потрібно удобрювати відразу після того, як вона почне цвісти, адже у цей період вона найбільше цього потребує, пише OBOZ.UA, передають Патріоти України.
Квіти малини починають з'являтися у травні, і з часом вони перетворюються на плоди, які ідеально підходять для збору влітку. Травень – вирішальний час для вирощування малини, оскільки їй потрібно багато поживних речовин, щоб перетворити їх на енергію, необхідну для отримання здорових квітів, які перетворяться на великі ягоди.
Однак, підживлення малини не обов'язково має бути складним процесом, оскільки ви можете допомогти їй за допомогою гарного шару компостної мульчі.
Мульчування — це проста садівнича практика розподілу шару органічної речовини навколо рослини для її захисту та живлення. Просто розподіліть компост навколо основи кожного куща малини, але не допускайте, щоб мульча торкалася пагонів, оскільки це може обмежити потік води до рослини.
Компост повільно вивільнятиме поживні речовини в ґрунт, щоб допомогти малині отримати енергію, необхідну їй влітку.
Малина також, як правило, потребує багато калію навесні, оскільки це поживна речовина, відповідальна за розвиток цвітіння. Тому обов’язково підживлюйте її добривами з високим вмістом калію, такими як добрива для помідорів.
Після того, як ви підгодуєте малину, ретельно полийте її, щоб компост добре змішався з ґрунтом, і повторюйте це регулярно до збору врожаю.
Якщо ви приділите час удобренню малини та правильному поливу її у травні, це забезпечить вам отримання великих ягід, які будуть сповнені смаку з настанням літа.
Вчені пропонують неочікуване рішення: якщо не можеш заснути, надінь шкарпетки перед сном, передають Патріоти України. Цей на перший погляд дивний лайфхак допомагає:. Дослідження підтверджують ефективність навіть при температурі до 23°C у спальні — вище...
Процес схуднення може бути виснажливим, особливо коли йдеться про харчування. Підрахунок калорій, макронутрієнтів, споживання достатньої кількості білка, обмеження вуглеводів, питний режим — усе це може нагадувати повноцінну роботу. На щастя, є продукт...