Звичайно, без дотримання основних вимог зберігання жодні хитрощі не допоможуть. Лише разом з усіма рекомендаціями досягається найкращий результат, передають Патріоти України.
Щоб картопля не проростала, її зберігають у прохолодному, сухому приміщенні (комора, льох). Ніякого сонячного світла та джерел тепла.
На додаток до цього можна взяти на озброєння трюк, який у минулі часи використовували в селах. Деякі дачники досі його застосовують.
Суть полягає у використанні каштанів та жолудів. Їх кидають прямо у мішок, сітку чи контейнер із картоплею.
Спосіб зовсім не потребує витрат і допоможе відстрочити проростання бульб.
Існує ще один цікавий спосіб зберігання картоплі. Урожай розміщують пошарово з буряком.
Наприклад, спочатку викладають шар буряка, а потім картоплі й так далі. У чому сенс? Буряк забирає зайву вологу, яка потрібна йому для кращого зберігання.
Виходить гармонійне поєднання, завдяки якому довше зберігається товарний вид урожаю.
Ще одним секретом поділився і досвідчений аграрій, який стверджує, до за цією «методою» його рідня зберігає картоплю вже не один десяток років.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...