Звичайно, без дотримання основних вимог зберігання жодні хитрощі не допоможуть. Лише разом з усіма рекомендаціями досягається найкращий результат, передають Патріоти України.
Щоб картопля не проростала, її зберігають у прохолодному, сухому приміщенні (комора, льох). Ніякого сонячного світла та джерел тепла.
На додаток до цього можна взяти на озброєння трюк, який у минулі часи використовували в селах. Деякі дачники досі його застосовують.
Суть полягає у використанні каштанів та жолудів. Їх кидають прямо у мішок, сітку чи контейнер із картоплею.
Спосіб зовсім не потребує витрат і допоможе відстрочити проростання бульб.
Існує ще один цікавий спосіб зберігання картоплі. Урожай розміщують пошарово з буряком.
Наприклад, спочатку викладають шар буряка, а потім картоплі й так далі. У чому сенс? Буряк забирає зайву вологу, яка потрібна йому для кращого зберігання.
Виходить гармонійне поєднання, завдяки якому довше зберігається товарний вид урожаю.
Ще одним секретом поділився і досвідчений аграрій, який стверджує, до за цією «методою» його рідня зберігає картоплю вже не один десяток років.
В Україні правоохоронні органи почали більш суворо контролювати дотримання правил дорожнього руху, зокрема щодо проїзду пішохідних переходів. Водії, які не надають переваги пішоходам, можуть бути оштрафовані за порушення цього важливого правила. Про це...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...