Додайте це при пересадці розсади у відкритий ґрунт - і вдячні томати завалять вас фантастичним урожаєм (відео)

У наші дні у зв'язку зі зростанням цін через напад росіян багато українців намагаються висаджувати якомога більше овочів на дачах та присадибних ділянках, передають Патріоти України.

А оскільки досвіду у деяких «овочеводів-аматорів» не завжди вистачає, то незважаючи на зусилля, вони стикаються з тим, що розсада, яка світилася життям на підвіконні, при пересадці в грунт починає чахнути і стає не дуже красивою.

Про те, які кроки слід зробити для того, щоб цього не було, радить білоруський науковець-агроном Петро Ломонос.

Насамперед, потрібно пам'ятати, що при пересадці томати потрапляють з умов комфорту (висока температура, тепло) в більш «вороже» оточення: холодніший і вологіший грунт. Для того щоб помідори «не помітили» зміни у зовнішньому середовищі, їх необхідно підготувати. Насамперед, їх потрібно обробити антистресовими препаратами, найдоступнішим з яких вважається епін.

За 2−3 дні до висадки розчинами з епіном потрібно рясно обприскати помідори за допомогою пульверизатора. За цей час у них утворюється імунітет, і розсада приживеться набагато краще.

Ще один момент: у будь-якому ґрунті — чи то в теплиці, чи на вулиці — можуть бути шкідники, які можуть нападати на кореневу систему розсади. Щоб цього не було, ґрунт треба продезінфікувати. Найпростіший засіб для цього — зола. Її потрібно кидати в луночки для розсади та перемішувати.

Також є інші добрі способи, мікробіологічні. Насамперед йдеться про мікориз і триходерму. Про те, як використовувати зазначені препарати, дивіться у продовженні відео.

Як передбачити, якою ціна криптовалюти буде в майбутньому?

середа, 22 січень 2025, 17:47

Заробляти в криптоіндустрії зможуть ті, хто знає, яка ціна криптовалюти зараз і як вона може змінитися. Котирування цифрових монет постійно коливаються, через що складно відстежити всі можливі стрибки. При цьому ринок пропонує кілька способів, які допо...

Це може здивувати! Як вживання алкоголю впливає на ризик розвитку раку

середа, 22 січень 2025, 8:59

В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...