Додайте це при пересадці розсади у відкритий ґрунт - і вдячні томати завалять вас фантастичним урожаєм (відео)

У наші дні у зв'язку зі зростанням цін через напад росіян багато українців намагаються висаджувати якомога більше овочів на дачах та присадибних ділянках, передають Патріоти України.

А оскільки досвіду у деяких «овочеводів-аматорів» не завжди вистачає, то незважаючи на зусилля, вони стикаються з тим, що розсада, яка світилася життям на підвіконні, при пересадці в грунт починає чахнути і стає не дуже красивою.

Про те, які кроки слід зробити для того, щоб цього не було, радить білоруський науковець-агроном Петро Ломонос.

Насамперед, потрібно пам'ятати, що при пересадці томати потрапляють з умов комфорту (висока температура, тепло) в більш «вороже» оточення: холодніший і вологіший грунт. Для того щоб помідори «не помітили» зміни у зовнішньому середовищі, їх необхідно підготувати. Насамперед, їх потрібно обробити антистресовими препаратами, найдоступнішим з яких вважається епін.

За 2−3 дні до висадки розчинами з епіном потрібно рясно обприскати помідори за допомогою пульверизатора. За цей час у них утворюється імунітет, і розсада приживеться набагато краще.

Ще один момент: у будь-якому ґрунті — чи то в теплиці, чи на вулиці — можуть бути шкідники, які можуть нападати на кореневу систему розсади. Щоб цього не було, ґрунт треба продезінфікувати. Найпростіший засіб для цього — зола. Її потрібно кидати в луночки для розсади та перемішувати.

Також є інші добрі способи, мікробіологічні. Насамперед йдеться про мікориз і триходерму. Про те, як використовувати зазначені препарати, дивіться у продовженні відео.

Сім жестів видають, що людина бреше - як розпізнати обман за кілька хвилин

четвер, 8 червень 2023, 18:44

Брехню співрозмовника можна розпізнати по його тілу. Зазвичай під час обману людина нервується, відчуває провину і дискомфорт. Неприємні емоції видають її рухи, передають Патріоти України. Ці жести часто залишаються без уваги, а знервований співрозмовн...

Спонтанні пригоди чи обдумані плани?  Що по-справжньому приваблює вас. Тест

четвер, 8 червень 2023, 18:07

Цей тест допоможе вам дізнатися про себе більше, передають Патріоти України. Просто погляньте на картинку, яка зображена вище, та скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу? Обличчя вусатого чоловіка. Ви природжений лідер. Люди вам довіряють і охоче ...