Дві ложки цього засобу - і кран заблищить - лайфхак для господинь

Мало які господині знають, як відмити кран від вапняного нальоту для збереження ідеального зовнішнього вигляду на довгий період. Насправді, таке прибирання не вимагає серйозних вкладень грошей - досить мінімальної кількості найдешевшого засобу, передають Патріоти України.

Чим відмити кран від вапняного нальоту за 5 хвилин - лайфхак

Якщо ви не розумієте, чим відмити кран у ванній до блиску, хоча використовували вже всілякі засоби для чищення, спробуйте звичайний столовий оцет. Досвідчені господині кажуть, що тільки він здатний прибрати навіть старий бруд і вапно, що в'їдається.

Інструкція, як очистити кран від нальоту в домашніх умовах, проста:

  • змішати 2 ст. л ложки оцту і 2 ст. л води;
  • змочити в розчині ганчірку;
  • перекрити воду у ванній або на кухні;
  • обмотати ганчіркою, змоченою в розчині, кран;
  • залишити на ніч;
  • вранці почистити вапно зубною щіткою або губкою.

Це швидкий і ефективний варіант, як прибрати вапняний наліт на кранах, тому що оцет відмінно розчиняє будь-які подібні відкладення. До ранку вони стануть м'якими і податливими, у вас вийде з легкістю їх відмити. Крім того, оцет і полірує сантехніку, тому кран залишиться не тільки чистим, але і блискучим.

Чим відмити кран у ванній без оцту

Бувають ситуації, коли конкретний матеріал не лояльний до оцту - такий метод чищення зашкодить покриттю. В такому випадку є інший метод, як очистити водний камінь з крана - використовувати лимонну кислоту.

Запам'ятовуйте послідовність:

  • 2 ст. л лимонної кислоти розчинити в чашці гарячої води;
  • перекрити воду у ванній або на кухні;
  • замочити ганчірку в розчині;
  • обмотати ганчіркою проблемну ділянку на крані;
  • залишити на ніч.

Як і у випадку з оцтом, вранці вам залишиться тільки змити залишки нальоту губкою або зубною щіткою. Лимонна кислота - це кращий засіб від вапняного нальоту на крані, якщо всі інші вам здаються неефективними. Більш того, в порівнянні з оцтом, вона менш агресивна, так що, підійде для багатьох матеріалів.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...