Огірки - один з овочів, що найчастіше вирощуються на городах. Для отримання багатого врожаю потрібно не тільки правильно доглядати розсаду і згодом рослину, але і вибрати правильний сорт, передають Патріоти України.
Ранні сорти огірків для теплиць
З назви зрозуміло, що ранні сорти огірків відрізняються коротким терміном дозрівання. Як пише Agriks, таке насіння не тільки стійке до низьких температур, але і до різноманітних захворювань. Одночасно, щоб уникнути впливу заморозків, ранньостиглі сорти огірків висаджують у теплиці в період кінця лютого-початку березня.
Ніборі — відрізняється врожайністю, добре переносить несприятливі умови. Плоди великоголчасті, темно-зеленого кольору, довжиною 10-12 см.
Балінт — огірки красивого зеленого забарвлення, з великими горбками, глянсові, довжиною 13-15 см. Вирізняються високою врожайністю. Ці огірки чудово підходять для салатів.
Ромаріо — огірки з відмінним смаком та гарною транспортабельністю.
КС 80 — огірки довжиною 12-14 см з великими шпильками. Плоди не гірчать.
КС 70 — термін дозрівання цього гібрида — 38-42 дні, середня довжина плода 10-12 см. Ці огірки не гірчать і добре транспортуються.
У відкритий ґрунт огірки висаджують приблизно у третій декад травня. Але термін може коливатися через географічні та кліматичні особливості регіону.
Платина — дає врожай через 38-45 днів. Сорт підходить для салатів та консервації.
Гектор — плоди довжиною 6-12 см, темно-зеленого кольору з’являються через 40-42 дні після посадки. Сорт відрізняється активним плодоношенням.
Атлантіс – дає врожай через 42-45 днів. Підходить для вживання у свіжому вигляді та для консервації.
Сатина – огірки з вегетаційним періодом 38-40 днів. Плоди підходять для вживання у свіжому вигляді та переробки. Огірок має приємний смак, хрумку м’якоть і ніжну шкірку.
Астерікс — плоди маленькі, довжиною 6-9 см, однорідні, білошипі, з тонкою шкіркою насиченого зеленого кольору. Відрізняється стійкістю практично до всіх хвороб.
Досвідчені садівники знають, що роботи в саду треба починати у перші дні березня. Однією з найбільш популярних плодових культур вважається яблуня. передають Патріоти України. І хоча яблуня вважається досить невибагливою культурою і може рости на будь-я...
Навіть у досвідчених господарок інколи колір борщу залишає бажати кращого: замість насиченого червоного відтінку виходить бульйон помаранчевого кольору, передають Патріоти України. Всім відомо, що колір залежить від буряків. Коренеплід надає особливого...