Городникам на замітку! Всього одна ложка - і до ранку навіть чахла розсада стане коренастою та міцною (відео)

Досвідчені городники часто вважають за краще самостійно готувати добрива для розсади, а не користуватися тими, які продають у магазинах, передають Патріоти України.

Підживлення, виготовлені з того, що є вдома та в природі, корисні рослинам й не вимагають великих грошових вкладень. На YouTube-каналі «Поради біолога» запропонували підгодувати розсаду овочів розчином на основі чебрецю.

Чебрець — це пряність, що має сильний приємний аромат і гострий пряний смак.У кулінарії чебрець додають у салати з картоплі та помідорів, страви з яєць, баранини, курки, макаронів, рису. Він збагачує смак та аромат супів, бульйонів, борщів, а також світлих соусів.

Висушену траву кладуть у банки при консервуванні огірків. А щоб приготувати «страву» для розсади, потрібно столову ложку чебрецю залити літром теплої води, перемішати і залишити настоятися протягом 6 годин.

Потім процідити та розбавити двома літрами води. Усього вийшло 3 літри підживлення, яке підливати під розсаду один раз на 25 — 30 днів.


Буде дуже смачно! ТОП-3 старовинні рецепти українських великодніх пасок

четвер, 2 травень 2024, 18:50

Напередодні Великодня пропонуємо приготувати паску з фруктовим кремом за рецептом Осипи Заклинської (1928 рік), сирну паску з чорницями з книги “Як добре і здорово варити” (1938 рік) та мигдалеву бабку за рецептом 1910 року, передають Патріоти України....

Які хитрощі допоможуть виправити ситуацію, якщо борщ вийшов надто кислим

четвер, 2 травень 2024, 18:07

У борщу завжди присутня впізнавана кислинка, без якої страву не вийде назвати класичною, передають Патріоти України. Однак будь-яка господиня може перестаратися, у результаті чого страва стає надмірно кислою. Як правило, ця ситуація виникає у тому випа...