Ви здивуєтеся, але навіть та ванна, яка на перший погляд здається чистою, насправді такою не є, передають Патріоти України.
Що вже й казати про ті інсталяції, які явно потребують того, щоб їх привели в порядок.
Однак в цій справі не можна діяти навмання — щоб не зіпсувати покриття, для кожної ванни слід вибирати свій засіб для чищення.
При цьому перевагу краще віддати натуральним щадним засобам, ніж агресивній побутовій хімії з полиць магазину.
Так, для очищення чавунної ванни підійде суміш, приготована з 2 частин оцту, такої ж кількості соди і 1 частини миючого гелю.
Нанесіть отриману масу на 20-30 хвилин на забруднену поверхню, після чого потріть і змийте водою бруд разом із залишками засобу.
Чистити сталеву ванну рекомендується нашатирем, чайна ложка якого додана в склянку води. Такий розчин потрібно залишити на 10-15 хвилин, після чого змити і витерти насухо.
Нарешті, для акрилової ванни підходить лимонна кислота. Досить наповнити ємність гарячою водою і розчинити в ній 50 грамів лимонки. Залиште ванну наповненою на ніч, після чого спустіть воду і обполосніть її.
Експертка з клінінгу поділилася простим трюком, який вона використовує, щоб її темний та чорний одяг зберігав свій колір та не вицвітав після прання. Кароліна МакКолі пояснила своїй аудиторії в TikTok, що є кілька речей, які вона додає в пральну машину...
Помідори є однією з найпопулярніших культур, а також одними з найлегших у вирощуванні. Однак, хоча існують сорти, стійкіші до хвороб, фітофтороз може стати великою проблемою на шляху до гарного урожаю, передають Патріоти України. Фітофтороз – це грибко...