Якщо при виготовленні кисломолочного сиру була порушена технологія, це призведе до підвищення саме кислого смаку. Не варто вважати, що це зіпсований продукт. Ситуація не критична, бо спробувати врятувати сир можна, передають Патріоти України.
Для проведення робіт не знадобиться сода та цукровий пісок. Вам просто потрібно молоко. Залийте ним сир та поставте на столі. В холодильник не відправляйте. Приблизно за 30 хвилин відкиньте сир на друшляк з марлею.
Сир після молочного вимочування буде врятовано. Він буде ніжний, а кислого смаку й не буде відчуватися. До речі, молоко не виливайте. Воно також не є зіпсованим після процедури порятунку сиру. На цьому молоці можна зробити млинці.
Згідно з народними віруваннями, поява в будинку незнайомої кішки — це не просто випадковість, а важливий знак, сповнений певного значення. Незалежно від того, чи ви вірите в прикмети, особливості поведінки та колір несподіваного гостя можуть багато чог...
12 травня за новим стилем (25 травня за старим) вшановують пам'ять єпископа Епіфанія Кіпрського і патріарха Германа Константинопольського. За юліанським календарем ґ сьогодні вшановують пам'ять дев'яти мучеників Кизичних. ***. В народі свято 12 травня ...