Експерти з домашнього господарства попереджають - надмірне використання прального порошку може зробити одяг жорстким, адже засіб погано виполощеться, та залишити на тканині плями, а також через відкладення у механізмі здатне пошкодити пральну машину, передають Патріоти України.
Але скільки саме складає норма використання порошку? Дозування, вказане на упаковці, може бути завищеним, адже виробник зацікавлений у тому, щоби засіб швидше закінчувався.
Видання Express звернулось до фахівців з прання, щоби дізнатись точне дозування мийних засобів. І як дізнатись, що ви використовуєте забагато порошку.
Якщо після прання ваш одяг та текстиль здаються мильними, липкими або жорсткими на дотик, це ознака того, що їх випрали у надмірній кількості засобу. Про це також свідчать білі плями та розводи на тканині. Також на звичку брати забагато порошку може вказати запах із барабана машинки. У залишках мила можуть розвиватись небажані мікроорганізми. Окрім того, зайва піна осідає на внутрішніх деталях і порушує роботу приладу.
За словами експертів, в середньому на одне повне завантаження пральної машини потрібно брати всього дві столові ложки порошкоподібного прального засобу. Якщо вода м’яка, то можна взяти навіть півтори ложки. А якщо жорстка – то три, а то й чотири. Подвоїти дозування доведеться, якщо ви обрали програму з попереднім пранням. Для ручного догляду за одягом достатньо буде однієї столової ложки порошку на повний таз води.
Також експерти порекомендували користуватись лотком для мийних засобів у машині, якщо ви перете за допомогою порошку. Рідкий мийний засіб можна заливати і в лоток, і у барабан машини. Капсули ж потрібно поміщати лише в барабан, розміщаючи їх приблизно на три чверті глибини барабану.
Якщо ви давно мріяли приготувати смачну піцу вдома, але не знали, з чого почати, ми готові поділитися з вами секретом ідеального тіста на сухих дріжджах. Цей рецепт ідеально підійде навіть для початківців, а результат вас приємно здивує, передають Патр...
Університет Кембриджа зробив справжній прорив у боротьбі з вічними хімікатами - PFAS, які роками накопичуються в організмі, провокують рак, безпліддя й вроджені вади, передають Патріоти України. Дослідники виявили, що певні кишкові бактерії «витягують»...