Омлет після яєчні йде на першому місці за популярністю серед страв на сніданок, але не всі знають тонкощі в його приготуванні, зазначають Патріоти України.
Саме такі пропорції рекомендуються при смаженні омлету. Щоб ідеально їх дотриматись, промийте яйце під проточною водою, розбийте, вилийте вміст в мисочку, а в половинку яєчної шкаралупи налийте молоко. На 1 яйце вам потрібно буде наповнити шкаралупу молоком двічі.
Навіть в цьому, на перший погляд, занятті необхідна та ще вправність. Не користуйтеся міксером або блендером. Використовуємо тільки вилочку або вінчик. Злегка збиваємо яйця, стараючись отримати не піну, а однорідну суміші.
Борошно, крохмаль, майонез, м'ясо, овочі, зелень та інші інгредієнти будуть зайвими в омлеті, оскільки заважають його сходженню. Але якщо ви хочете урізноманітнити його, то можете додати їх в уже готову страву.
На плиті готуйте на сковороді з товстим дном і високими бортами, під кришкою. Ще краще - поставити омлет в розігріту до 190 градусів духовку або приготувати його в мультиварці.
Дайте омлету спокій!
Коли омлет вже готовий, не поспішайте відразу ж подавати його. Залиште його на 2-3 хвилини на плиті. Так перехід від високої температури до кімнатної був поступовим.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...