Ми часто обираємо для приготування макарони, коли немає часу заморочуватись над більш складною вечерею. Та краще обирайте пасту (з твердих сортів пшениці) яку так полюбляють італійці, передають Патріоти України.
Італійські кухарі вважають, що паста є ідеальною стравою для обіду або вечері. І щоб її приготувати смачно, варто постаратись.
Якщо вміло застосовувати секрети приготування пасти, то страва завжди виходитиме вишуканою і цікавою.
Про які правила важливо пам’ятати
1.Температура та кількість води
Не варто економити воду для приготування: чим більше буде рідини, тим смачнішим буде смак пасти. Тому для готування потрібно вибирати більший посуд.
Варто пам’ятати, що пасту ніколи не відправляють у холодну воду, інакше макарони вийдуть низької якості.
2.Не забувайте про сіль та олію
Сіль вводиться на початку підготовчого етапу. Вона допоможе рідині швидше закипіти. Також у макаронних виробів смак стане більш виразним та приємним. Сіль краще додавати морську.
Рослинна олія допомагає пасті зберегти форму. Якщо правильно підібрати продукт, то можна надати страві додатковий відтінок смаку. Велика ложка якісної оливкової олії стане ідеальним рішенням.
3.Особливості варіння
Спочатку варто оцінити час приготування, вказаний на упаковці. Від нього слід відняти дві хвилини. Після цього ми зливаємо воду і починаємо готуватися до найважливішого етапу.
4.Тушіння
Саме це дозволяє звичайним макаронам перетворитися на пасту. Вироби кладуться на сковорідку з невеликою кількістю води, де ми їх готували.
Після цього додаємо соус і доводимо до готовності.
Новий рік – це час змін, висновків, підсумків, планів на майбутнє і, звичайно ж, загадування бажань. Існує безліч різних способів загадати омріяне. Важливо візуалізувати у теперішньому часі, ніби все вже збулося: замість "хочу купити квартиру" скажіть...
Християни східного обряду в Україні 1 січня за новим стилем вшановує пам'ять святого Василя Великого, єпископа Кесарійського. Свято Василя вважалося великою урочистістю у наших предків, а традиції його святкування входять у культурне надбання українськ...