Як почистити чайник без оцту - один незвичайний інгредієнт легко видаляє вапняний наліт

Чайник потрібно регулярно очищати, щоб позбавитися вапняних відкладень, що ховаються всередині. Найчастіше для очищення чайника використовують лимонну кислоту чи звичайний оцет. Але можна обійтися і без них, є не менш ефективний інгредієнт, передають Патріоти України.

Як пише видання Express, підтримка чистоти в чайнику не тільки запобігає вапняному нальоту, але й допомагає підтримувати ефективність приладу, що економить енергію. Є багато предметів домашнього вжитку, які можна використовувати для глибокого очищення накипу, і вони не створюватимуть неприємного запаху, як у випадку з оцтом.

Все, що вам знадобиться для лайфхаку – кока-кола. Крім того, що кока-кола є популярним газованим напоєм, вона також напрочуд добре бореться з вапняним нальотом, особливо в чайниках. Потрібно 500 мл коричневої солодкої рідини, щоб приготувати засіб, що очищає.

Що потрібно зробити, щоб очистити чайник від накипу:

  1. Залишіть кока-колу в приладі приблизно на півгодини, за цей час вона роз’їсть вапняні відкладення.
  2. Промийте чайник кілька разів.

Зазначимо, що на відміну від інших методів, нагрівати рідину настійно не рекомендується, оскільки це може погіршити проблему. Ніколи не кип’ятіть кока-колу в чайнику — безалкогольний напій містить велику кількість цукру, який після випаровування води може прилипнути до стінок сосуду.

Це може здивувати! Як вживання алкоголю впливає на ризик розвитку раку

середа, 22 січень 2025, 8:59

В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...

Ручна робота та екологічність: вироби з натуральних матеріалів

середа, 22 січень 2025, 8:30

Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...