Ковдри та подушки - предмети, яких ви торкаєтеся під час сну, а значить, вони повинні бути такими ж чистими, як і постільна білизна. Незалежно від того, з чого зроблена ваша подушка, чистити її потрібно регулярно, передають Патріоти України.
Перед тим, як прати подушку, переконайтеся, що на ній немає застарілих плям. Якщо все-таки такі є, краще видалити їх, а вже потім приступати до прання подушки. Зробити це можна кількома способами:
Для того, щоб продовжити термін служби подушки і уникнути забруднень, чистіть її мінімум двічі на рік або раз на рік віддавайте в хімчистку. Якщо ви не хочете цього робити, то раз на 3-4 роки купуйте нові подушки.
Важливо розуміти, що пір'яні подушки мають свій термін служби - не довше 6 років. По закінчення цього часу пух в подушках потрібно міняти, але це не означає, що всі шість років можна ігнорувати чистку. Якщо не прати такі подушки, то пір'я збиваються, а всередині наповнювача починають розмножуватися шкідливі бактерії.
Причина цього - волога, яку виділяє людське тіло під час сну, а пір'я - прекрасне середовище для розмноження мікроорганізмів. До того ж, всередині нього накопичується пил, яка обов'язково стане причиною алергії.
Якщо ви хочете випрати подушку руками, дотримуйтесь інструкції:
Коли процес буде закінчено, а пір'я висохнуть, їх потрібно перекласти в нову подушку і зашити вільний край.
Якщо вам цікаво, як випрати пір'яну подушку не розпоруючи, то відповідь проста - помістіть подушку в машинку, включіть делікатний режим і поставте температуру 30-40°C. Якщо подушки дуже брудні, то можна випрати їх двічі. Віджимати також дозволено - так пір'я висохнуть швидше, а сама подушка стане набагато легше.
Випрати синтепонову подушку оптимально в машинці - ручне прання не зможе забезпечити ретельне позбавлення від бруду і плям. Для того, щоб очистити подушку з синтепону, просто покладіть її в барабан машинки, додайте гелевий порошок, поставте делікатний режим з мінімальною кількістю обертів. Віджимати синтепонову подушку не потрібно, інакше наповнювач всередині може зібратися в ком. Краще після закінчення прання дістати її з машинки і залишити сушитися на відкритому просторі з хорошою циркуляцією повітря.
Деякі відходи можуть не лише засмітити каналізацію, а й зіпсувати насоси та фільтраційне обладнання. І мова не лише про унітаз, а й про раковину на кухні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Фарба. Фарба містить шкідливі хімічні речовини, я...
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...