Як помити вікна, щоб вони довше залишалися чистими - ефективні бабусині методи

Погодні умови у наших широтах із частими дощами призводять до того, що вікна, скільки їх не мий, забруднюються досить швидко. Саме тому мити їх доводиться раз на кілька місяців. А оскільки процес цей непростий, багато хто відкладає його до останнього, якийсь час милуючись на світ через запилючене вікно з плямами і розводами, передають Патріоти України.

Однак існують засоби, які дозволяють вікнам залишатись чистими довше і, відповідно, мити їх доведеться не більше двох разів на рік. І дорога фабрична хімія тут не знадобиться.

Оцет

Оцет добре розчиняє типові для вікон забруднення і дозволяє відмити скло швидко і без зусиль. Розводити його треба у пропорції 1:1 з теплою водою. Розчин заливається у пляшку з розпилювачем і він одразу готовий до використання. Щоби надати йому приємнішого запаху, до засобу можна додати 10 крапель улюбленої ефірної олії. Наприклад, лаванди чи троянди. В такому разі рідину треба буде ретельно перемішати.

Лимонний сік

Ще один засіб на основі природної кислоти, який легко очистить вікна і дозволить їм сяяти довше. На літр води треба взяти столову ложку процідженого лимонного соку. Суміш використовувати за допомогою пульверизатора.

Лимонний сік та чай

Дубильні речовини з чаю допоможуть очистити скло і захистити його від швидкого повторного забруднення. Візміть три пакетики чорного чаю і заваріть їх у літрі теплої води, а потім додайте столову ложку лимонного соку. Спрей для вікон готовий.

Спирт та крохмаль

Додавання кукурудзяного крохмалю до засобу дозволить помити вікна без розводів, а спирт відмиє скло до блиску. Для виготовлення рідини візьміть чверть склянки білого оцту, чверть склянки медичного спирту, 1 столову ложку кукурудзяного крохмалю і пів літра теплої води. Перемішувати інгредієнти треба як слід, щоби крохмаль повністю розчинився. Ароматизувати цей засіб можна улюбленою ефірною олією.

Розставлено крапки над "і": Чи можна підігрівати каву в мікрохвильовій печі

п’ятниця, 22 листопад 2024, 17:24

Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...

Помилка може дорого коштувати! Які страви не можна готувати в алюмінієвому посуді

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:38

Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...