арна постільна білизна здатна істотно підвищити якість сну людини. Погодьтеся, колюча постільна білизна не схиляє до солодких сновидінь, передають Патріоти України.
Давайте розберемося в типах постільної білизни і її градації за рівнем м'якості. Ось рейтинг тканин від найм'якших до більш жорстких:
Почнемо відразу з останнього виду, оскільки бязь - найпоширеніша тканина. Її обирають за довговічність, міцність і здатність довго зберігати яскравість малюнка. Однак саме ці її якості не дозволяють їй входити в топ самих м'яких.
Найпростішим рішенням цієї проблеми можуть стати вже готові пом'якшувачі тканини і кондиціонери для білизни. Однак, якщо ви любите експерименти і народні методи, то наступні лайфхаки для вас:
Важливо: не використовуйте соду і оцет одночасно з відбілювачами. Це може зіпсувати постільну білизну. Крім цього краще вибирати нижній поріг температури і віджиму, щоб менше травмувати тканину.
При бажанні можна зробити домашній кондиціонер. Його можна використовувати як окремо, так і разом з магазинним. Для цього змішайте склянку соди зі склянкою води. Потім потрібно додати 6 склянок оцту, перемішати і через деякий час влити ще стільки ж. Щоб надати розчину приємний аромат, можна додати 20-25 крапель улюбленого ефірного масла. Зберігати засіб краще в герметичній ємності.
Якщо після прання білизна все одно колеться, то можна її відпарити. Зараз навіть найдешевші праски володіють цією функцією. Для посилення ефекту можна також злегка підсолити воду.
Якщо вам не подобається те, що ви бачите на вагах або у дзеркалі, можна внести зміни в харчування та фізичну активність. Однак варто зазначити, що зайва вага може бути фактором ризику для здоров'я і це не завжди легко розпізнати самостійно, передають П...
Православна церква України 26 січня за новим стилем вшановує пам'ять візантійського святого і настоятеля Феодора Студита. За старим стилем 26 січня згадували мучеників Ермілу і Стратоніка Сінгідонских. . 26 січня українці часто влаштовували поминальни...