Куряче м’ясо - один із найпопулярніших продуктів на нашій кухні. Як її тільки не готують: і смажать на банці, і обсмажують у цибулі за єврейським рецептом, і тушкують з медом. У плані користі для організму та смаку куряче м’ясо дасть фору більшості своїх конкурентів, передають Патріоти України.
Попит на куряче м’ясо зараз дуже великий. У зв’язку з цим власники птахофабрик йдуть на всілякі хитрощі, щоб виробляти якнайбільше продукту в максимально стислий термін. Їм на допомогу приходять гормони та антибіотики. На щастя, існують методи, завдяки яким можна забрати шкідливі речовини з курячого м’яса. Про це разом із "Важливо знати" та розповімо.
По-перше, перед приготуванням магазинної курки як слід промийте її, а всі внутрішні органи видаліть і відправте в смітник. Добре промивати необхідно навіть заздалегідь потрощену курку — саме там накопичується максимум токсинів!
По-друге, після тривоги завжди замочуйте магазинну курку. Спочатку зніміть з неї шкірку, потім залийте тушку мінеральною водою або розчином з літра води, 3 столові ложки солі та 3 столові ложки лимонного соку. У цьому розчині потрібно промаринувати м’ясо 2-3 години. Тільки так ви зможете з гарантією убезпечити себе та своїх рідних!
По-третє, завжди зливайте першу воду після варіння "заводської" курки. На бульйон і суп вона не годиться — саме там знаходиться більшість токсинів. Закипіла курка? Вимкніть вогонь, злийте воду і залийте нову — так буде надійніше!
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...