Як відбілити білу постільну білизну в домашніх умовах: ТОП-4 дієвих методи

Біла постільна білизна - це дуже гарно, але непрактично. На такому ліжку видно найменшу плямочку, та й заперається воно дуже швидко, набуваючи вкрай неприємного сірого або жовтого відтінку, передають Патріоти України.

На жаль, від цієї біди позбутися дуже складно й доводиться постійно купувати дорогі засоби для прання або нові комплекти білизни. Але є перевірені копійчані методи відбілювання білизни, якими користувалися ще наші бабусі.

Як відбілити постільну білизну - універсальний спосіб

Цей спосіб універсальний, тому що підходить майже для будь-якого бавовняного постільної білизни, крім того, що має насичений або кислотний відтінок. У випадку з білизною яскравих кольорів доведеться купувати спеціальні засоби з технологією збереження кольору, інакше ви ризикуєте погубити її первісний вигляд.

Вам знадобляться:

  • 5 літрів теплої води;
  • 5-6 ст. л харчової соди;
  • 2 ст.л нашатирного спирту.

У воді розводимо соду, туди ж додаємо нашатир. У розчині замочуємо постільну білизну приблизно на години дві, але можна залишити й на більш тривалий час. Після замочування білизну необхідно дуже добре прополоскати.

Як повернути колір постільній білизні - дієвий спосіб

Цей варіант можна застосовувати тільки на постільній білизні зі стійким барвником, інакше колір тканини може змінитися не в кращу сторону.

Необхідно розвести в 3 літрах води флакон нашатирного спирту і в отриманому розчині замочити білизну на годину. Головне - після обробки добре прополоскати білизну.

Для постільної білизни, яке линяє, необхідно попереднє замочування з оцтом перед першим пранням. На літр води досить розвести чайну ложку звичайного 9% оцту. І в цьому випадку не можна застосовувати ніякі агресивні засоби для прання, інакше колір вимиється дуже швидко.

А ви це знали? Рослини, які не можна вирощувати поруч - поради городникам

четвер, 23 березень 2023, 16:30

Дуже часто буває так, що ніби-то на дачі чи в городі все зроблено правильно - і посаджено вчасно, в потрібні терміни, і насіння підготували як треба, з поливом все нормально, температура підходить, а результатів, а врожаїв не має, передають Патріоти Ук...

А ви це знали? Фахівці пояснили причини стійкого відчуття голоду - саме це заважає схуднути

четвер, 23 березень 2023, 16:09

Почуття голоду - природний сигнал людині про потребу організму в їжі. Наше тіло завжди очікує на надходження енергії, яку ми отримуємо з продуктів харчування та яка необхідна для повноцінної роботи органів. Якщо наш раціон правильно збалансований та за...