На старих плитах часто можна зняти ручки, замочити їх в мильному розчині, потерти щіткою, висушити і поставити на місце. А от у сучасних такої можливості немає, передають Патріоти України.
Експерти в галузі клінінгу розкрили кілька секретів, як легко та просто відмити ручки на плиті.Для цього не потрібно жодних дорогих та шкідливих для здоров'я засобів. У хід підуть прості інгредієнти, які є майже в кожного з нас вдома.
Господарське мило має луг у складі, а тому чудово бореться із різними забрудненнями. Для приготування мильного розчину 1/4 шматочка мила натріть на дрібній тертці, додайте півсклянки окропу і добре перемішайте. У мильному розчині змочуємо губку та натираємо ручки. Цей засіб допоможе відтерти навіть в'їлий жир і залишки їжі. Після цього плиту варто промити чистою губкою і витерти насухо.
Не менш дієвим стане засіб із соди та перекису. Для цього 2 ч. л. соди потрібно змішати з невеликою кількістю перекису, щоб вийшла густа кашка. За допомогою зубної щітки натріть ручки, залиште суміш на 5 хвилин, потріть ще щіткою і змивайте.
Нанесіть на ватний диск 1% саліцилову кислоту та протріть нею ручки. Жир і бруд значно розм'якшиться, після чого можна відтерти поверхню, промити водою та витерти насухо.
Лимонний сік чудово бореться із жиром. Видавіть сік з одного лимона, обробіть ручки, натріть їх старою зубною щіткою. Якщо бруд старий або його багато, можна спочатку натерти ручки лимонним соком, потім посипати зверху соду і так кілька разів, поки не зійде весь бруд
9 травня за новим стилем (22 травня за старим) відзначають перенесення мощей Миколая Чудотворця. У народі це свято відоме як Миколай Весняний або Миколай Літній. За юліанським календарем сьогодні вшановують праведну Глафіру Амасійську. ***. На Миколая ...
Печериці — одні з найпопулярніших грибів, які часто зустрічаються на наших столах. Вони мають ніжний смак, тому чудово поєднуються з різними стравами — від яловичого гуляшу до грибного соусу. Багато з нас досі стикаються з дилемою, чи варто чистити ці ...