Є багато методів, що дозволяють визначити справжність срібла в домашніх умовах. Якщо ви не впевнені в тому, чи є ваша прикраса дійсно дорогоцінною, можна скористатися кількома способами, але з ними потрібно бути обережними, щоб не зіпсувати метал, передають Патріоти України.
Наприклад, якщо ви маєте доступ до хімічних речовин, таких як сірчана кислота, йод або відбілювач, ви можете використовувати їх, пише ukr.media. Візьміть ватну паличку, занурте її в рідину і торкніться виробу. Якщо срібло почало темніти по краю, можна бути впевненими, що метал справжній.
Однак який у цьому сенс, якщо прикраса чи інший виріб вже непоправно пошкоджені? Натомість слід застосувати інший спосіб, який повністю безпечний для срібла. Цей метод ґрунтується на використанні крейди.
Вам потрібно лише потерти прикрасу крейдою. Це не зашкодить цінному металу. Якщо крейда вкрилася темними слідами, то можна вважати, що ви маєте справу зі справжнім сріблом.
Правильно вибрана пара сережок — запорука стильного образу. Прикраси акцентують на природній вроді жінки, унікальних рисах обличчя. Розглянемо більш докладно, які моделі пасують до легкого весняного вбрання. . Під час пробудження природи, розквіту пер...
Покрокова інструкція як звертатися до лікарів широкого та вузького профілів. У сучасній системі охорони здоров’я прийом до лікаря зазвичай передбачає наявність направлення від сімейного доктора або терапевта. Це потрібно для впорядкування медичної допо...