Як відрізнити срібло від підробки - візьміть звичайну крейду

Є багато методів, що дозволяють визначити справжність срібла в домашніх умовах. Якщо ви не впевнені в тому, чи є ваша прикраса дійсно дорогоцінною, можна скористатися кількома способами, але з ними потрібно бути обережними, щоб не зіпсувати метал, передають Патріоти України.

Наприклад, якщо ви маєте доступ до хімічних речовин, таких як сірчана кислота, йод або відбілювач, ви можете використовувати їх, пише ukr.media. Візьміть ватну паличку, занурте її в рідину і торкніться виробу. Якщо срібло почало темніти по краю, можна бути впевненими, що метал справжній.

Однак який у цьому сенс, якщо прикраса чи інший виріб вже непоправно пошкоджені? Натомість слід застосувати інший спосіб, який повністю безпечний для срібла. Цей метод ґрунтується на використанні крейди.

Як перевірити справжність срібла крейдою

Вам потрібно лише потерти прикрасу крейдою. Це не зашкодить цінному металу. Якщо крейда вкрилася темними слідами, то можна вважати, що ви маєте справу зі справжнім сріблом.

ТОП-6 типів токсичних друзів, які шкодять вашому емоційному здоров’ю

понеділок, 25 вересень 2023, 6:10

Хороші друзі - це чудово, а от токсичні друзі можуть перетворити ваше життя на справжнє пекло. Вони будуть тягнути вас на дно, підривати віру в себе та висмоктувати всю радість із життя, передають Патріоти України. Як зрозуміти, що час припинити спілк...

Як відліпити жуйку від одягу - перевірені методи

понеділок, 25 вересень 2023, 5:40

Якщо жуйка прилипає до одягу, найкращий метод її відліпити – занести зіпсовану річ до хімчистки. Там пляму оброблять спеціальними засобами і виведуть безпечно для тканини. Але й кілька простіших, але перевірених методів. Способи виведення жуйки можуть ...