Є багато методів, що дозволяють визначити справжність срібла в домашніх умовах. Якщо ви не впевнені в тому, чи є ваша прикраса дійсно дорогоцінною, можна скористатися кількома способами, але з ними потрібно бути обережними, щоб не зіпсувати метал, передають Патріоти України.
Наприклад, якщо ви маєте доступ до хімічних речовин, таких як сірчана кислота, йод або відбілювач, ви можете використовувати їх, пише ukr.media. Візьміть ватну паличку, занурте її в рідину і торкніться виробу. Якщо срібло почало темніти по краю, можна бути впевненими, що метал справжній.
Однак який у цьому сенс, якщо прикраса чи інший виріб вже непоправно пошкоджені? Натомість слід застосувати інший спосіб, який повністю безпечний для срібла. Цей метод ґрунтується на використанні крейди.
Вам потрібно лише потерти прикрасу крейдою. Це не зашкодить цінному металу. Якщо крейда вкрилася темними слідами, то можна вважати, що ви маєте справу зі справжнім сріблом.
Взимку волосся потребує особливого догляду. І на це є кілька причин. По-перше, ми носимо шапки. По-друге, на волосся впливає низька температура повітря. По-третє, загалом у холодну пору року наш організм отримує менше вітамінів. Як доглядати за волосся...
Міжнародна виставка споживчої електроніки (СES) у США традиційно задає тренди в побутовій техніці на весь рік, і в 2025-му вона піднесла багато сюрпризів. Сайт Tom's Guide у своїй статті оцінив найприкметніші тенденції у сфері телевізорів і передбачив,...