Є багато методів, що дозволяють визначити справжність срібла в домашніх умовах. Якщо ви не впевнені в тому, чи є ваша прикраса дійсно дорогоцінною, можна скористатися кількома способами, але з ними потрібно бути обережними, щоб не зіпсувати метал, передають Патріоти України.
Наприклад, якщо ви маєте доступ до хімічних речовин, таких як сірчана кислота, йод або відбілювач, ви можете використовувати їх, пише ukr.media. Візьміть ватну паличку, занурте її в рідину і торкніться виробу. Якщо срібло почало темніти по краю, можна бути впевненими, що метал справжній.
Однак який у цьому сенс, якщо прикраса чи інший виріб вже непоправно пошкоджені? Натомість слід застосувати інший спосіб, який повністю безпечний для срібла. Цей метод ґрунтується на використанні крейди.
Вам потрібно лише потерти прикрасу крейдою. Це не зашкодить цінному металу. Якщо крейда вкрилася темними слідами, то можна вважати, що ви маєте справу зі справжнім сріблом.
Роками кефір вважався мало не панацеєю від багатьох проблем зі здоров'ям та надійним помічником у схудненні. Особливо міцно вкорінився в свідомості багатьох міф про чудодійну силу кефіру, випитого на ніч. В який головний міф про кефір вірять чимало з н...
Дачники стверджують, що шкідники навіть не будуть прилітати на город, якщо навесні висадити поряд з грядками картоплі всього лише одну рослину, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Мова йде про пижму. Вона є справжнім захисником городньої ку...