Як врятувати екран свого смартфона від вигорання - це може статися в будь-який момент

Проблема вигорання дисплея хоч і не критична, але дуже неприємне явище. Причому, відбутися це може абсолютно в будь-який момент і з будь-яким смартфоном, незважаючи на його преміальність передають Патріоти України.

Як правило, цій проблемі схильні смартфони з AMOLED-матрицею. Вони хоч і практично у всьому краще за IPS-альтернатив, але у них є істотний недолік – вигоряння. Втім, є відразу чотири лайфхаки, які допоможуть врятувати екран вашого девайса від вигорання.

  • Перша порада: хоча б раз на два тижні міняйте заставку. А ще краще використовуйте повністю чорні шпалери. Це допоможе рівномірно розподілити навантаження на екран і запобігти вигорянню.
  • Друга порада: активуйте повноекранний режим для найбільш популярних додатків. Статус-бар – панель екрана, яка найбільше схильна до вигорання. У повноекранному режимі годинник і іконки сповіщень вгорі екрану ховаються.
  • Третя порада: обмежте час роботи функції Always-On Display. Це зручна фіча, але вона теж може привести до вигорання екрана. До того ж з нею смартфон розряджається в 3-5 разів швидше.
  • Фінальний і найважливіший лайфхак: зменште яскравість дисплея. Висока яскравість може призвести до вигорання екрана. Простіше кажучи, чим яскравіше підсвічування, тим швидше вицвітають пікселі. Оптимальне значення – не більше 50%.


Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...

Скільки варити картоплю для ідеального пюре і який сорт найкраще підійде - ділимося порадами

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:39

Найпростіша страва з картоплі - смачне та ніжне пюре. Кулінари радять додавати в пюре молоко, сметану, якісне вершкове масло. А для більш пікантного смаку можна додавати часник, плавлений сир, пармезан, зелену цибулю, передають Патріоти України. Редак...