Взимку під час морозів та холоду випрана білизна може сохнути цілодобово, займаючи місце та додаючи приміщенню вологості. Однак, цю проблему можна швидко вирішити за допомогою простих способів, передають Патріоти України.
Багато людей сушать одяг біля батарей, але це велика помилка. Зокрема, це може призвести до ризику пожежі та сприяти появі плісняви. Дізнайтесь, як швидко висушити речі у холодну пору року.
Лайфхак №1: праска та рушник
Якщо у вас немає можливості розвісити одяг на вулиці або висушити його в сушарці, то ви можете використати праску. Перш ніж почати, візьміть прасувальну дошку та покладіть чистий рушник на вологий одяг і пропрасуйте його при високій температурі. Таким чином, рушник вбере вологу. Потім вивісьте одяг біля вікна на вішалку або сушку до повного висихання.
Лайфхак №2: фен
Потрібно ретельно віджати білизну, покласти її на чисту суху поверхню або повісити на вішалку. Потім обдуйте одяг гарячим повітрям, перевертаючи кілька разів, не забуваючи про внутрішню частину. Однак уникайте використання цього методу на товстих тканинах. Це може зайняти багато часу.
Лайфхак №3: рушник
Щоб швидко висушити білизну, ви можете використовувати великий рушник. Необхідно скрутити одяг, починаючи з одного кінця рушника. Цей рух допоможе видалити зайву вологу з білизни.
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...