Google Chrome - найпопулярніший браузер у світі та Україні. Але цей додаток сумнозвісний тим, що не дуже добре оптимізований, через що користувачі часто скаржаться, що "хром" неабияк сильно пожирає не тільки оперативну пам'ять, але й змушує батарейку ноутбука розряджатися швидше, передають Патріоти України.
В активному режимі Chrome споживає занадто багато оперативної пам'яті, і це заважає його використанню. За цим показником браузер навіть випереджає Adobe Photoshop – ще одного пожирача ОЗУ. Зараз розповімо, як радикально поліпшити свій Google Chrome буквально за одну хвилину.
Багато хто напевно пропустив, але в одному з останніх оновлень розробники Google прокачали продуктивність свого фірмового браузера, додавши нові налаштування. З їх допомогою можна стримати апетити Chrome, тим самим спростивши роботу з браузером.
По-перше, рекомендується включити режим "Економії пам'яті", який не буде давати програмі "пожирати" багато оперативної пам'яті. Активувавши його, відкриті, але невикористовувані вкладки будуть просто висіти на фоні. У Google запевняють, що з цією функцією Chrome використовує до 30% менше пам'яті.
По-друге, рекомендується активувати "Режим енергоощадження". Він урізає анімацію та плавну прокрутку, а також зменшує частоту кадрів у відео. Різниці до і після ви як такої не помітите, зате це позитивно позначиться на автономності пристрою.
Щоб активувати обидві опції, потрібно натиснути на три точки в правому верхньому куті браузера і вибрати в налаштуваннях вкладку "Продуктивність". Обидві функції, "Режим енергоощадження" і "Економія пам'яті", відключені за замовчуванням, тому швидше налаштовуємо їх.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...